پلن اکسپرس

برای معامله گران حرفه ای

این پلن برای معامله گرانی است که میخواهند سریع مراحل چالشها را پشت سر بگذارند و محدودیت زمانی برای آنها اهمیتی ندارد. در این پلن در مرحله ارزیابی 30 روز و در مرحله راستی آزمایی 60 روز فرصت دارند تا چالش خود را پاس کنند.

سازگار با روش های معاملاتی سریع

معاملات کوتاه مدت با استراتژی های مختلف که سرعت سود سازی بیشتری دارند برای این پلن مناسب هستند.

پنل آنالیز حرفه ای

استراتژی خود را در عمل با پنل آنالیز حرفه ای تریدرز کامبت که شامل امکاناتی از جمله چارت ، ریز معاملات ، مشخصات دسترسی به اکانت و ... میباشد، در معرض آزمایش قرار دهید.

پرداخت سریع سهم سود

در پلن اکسپرس هر دو هفته یکبار روزهای شنبه، در صورت کسب سود بالای پنج دلار می توانید سود خود را از مجموعه تریدرزکامبت دریافت کنید.

طرح های افزایش سرمایه و سهم سود

پس از کسب 8 درصد سود، در بازه 3 ماهه و مدیریت ریسک حساب جهت کنترل حدضرر روزانه حداکثر به میزان 3درصد و حدضرر کل به مقدار 5درصد، معامله گر مشمول 25درصد افزایش سرمایه ضمن برخورداری از امکان تقسیم سود تا 90درصد خواهد شد.این افزایش سرمایه به همین شکل ادامه خواهد داشت.

مشخصات پلن  اکسپرس

در پایین میتوانید به جزئیات کامل این پلن دسترسی داشته باشید و خرید آن را انجام دهید

بررسی عملکرد​​

مرحله اول ارزیابی
مرحله دوم راستی آزمایی
 • دوره معاملاتی
  30 روز
  60 روز

  مدت زمان ارزیابی مرحله اول 30 روز تقویمی است و پس از آن یک دوره راستی آزمایی از سمت مجموعه وجود دارد که مدت زمان آن 60 روز تقویمی است. چنانچه در مرحله اول 5 روز معاملاتی انجام شود نیازی به گذراندن 25 روز باقیمانده نیست و شما مستقیماً به مرحله راستی آزمایی خواهید رفت. این دو مرحله پیش نیاز اعطای سرمایه به شماست و پس از آن میتوانید وارد مرحله دریافت سرمایه شوید.

 • هدف سود دوره
  8%
  5%

  هدف سود مورد نیاز برای پاس کردن بررسی عملکرد  در مرحله ارزیابی 8% است و در مرحله راستی آزمایی 5% است. 

 • حداکثر ضرر مجاز روزانه
  5%
  5%

  شما بعنوان معامله گر مجاز هستید در روز حداکثر 5% ضرر از بالانس ابتدای روز را در حساب خود متحمل شوید که این مقدار از بالانس حساب در ساعت 0 بامداد به ساعت بروکر محاسبه خواهد شد.

  مقدار فوق بر اساس افت اکوئیتی (موجودی شناور) حساب نسبت به بالانس ابتدای روز لحاظ خواهد شد و چنانچه اکوئیتی ضرر  5% یا بیشتر  از بالانس ابتدای روز را لمس کند منتج به مردودی حساب میشود.

 • حداکثر ضرر مجاز کل
  12%
  12%

  حداکثر ریسک مجاز شما در هر مرحله به میزان 12 درصد میباشد و از بالانس شروع دوره محاسبه میشود . در هیچ کدام از مراحل چالش و دریافت سرمایه ، افت اکوییتی ( موجودی شناور ) و یا بالانس حساب نباید به 12 درصد یا بیشتر نسبت به بالانس ابتدای حساب برسد .
  در صورتی که ضرر ثبت شده درحساب به این میزان ( 12 درصد ) برسد ، نقض قانون خواهد بود و منجر به مردودی حساب خواهد شد. 

 • حداقل روز های معاملاتی
  5 روز
  5 روز

  حداقل روزی که شما باید معامله داشته باشید 5 روز معاملاتی است و روز معاملاتی روزیست که شما حداقل یک معامله در آن روز باز کرده باشید. چنانچه شما یک معامله به مدت بیش از یک روز باز کرده باشید ملاک همان روزی است که معامله در آن باز شده و سایر روزها بعنوان روز معاملاتی تلقی نمی شود.

 • حفظ سود روزانه

  این پلن حد مجاز حفظ سود روزانه ندارد

 • حداکثر ریسک پوزیشن های باز

  در مراحل اول و دوم چالش محدودیت حداکثر ریسک پوزیشنهای باز وجود ندارد.

 • اهرم
  1:100
  1:100

  در مرحله بررسی عملکرد اهرم 100 به کاربر اراِئه میشود..

 • تقسیم سود

  در مراحل بررسی عملکرد (چالشها) ، تقسیم سود صورت نخواهد گرفت زیرا این مراحل صرفا جهت سنجش توانایی معامله گران عزیز میباشد و معاملات در حساب دریافت سرمایه انجام نمیشود

 • عودت مبلغ پلن

  در مراحل بررسی عملکرد ( چالش ها ) بازگشت وجه انجام نخواهد شد . عودت وجه پلن ، فقط پس از گذراندن مراحل چالش با موفقیت و رسیدن به مرحله دریافت سرمایه ، همزمان با اولین برداشت سود صورت خواهد گرفت .

تامین مالی

مرحله نهایی دریافت سرمایه
 • دوره معاملاتی
  ♾️

  در مرحله دریافت سرمایه محدودیت زمانی وجود ندارد و تا زمانی که کاربر نقض قوانین نداشته باشد ، میتواند به انجام معاملات ادامه دهد . 

 • حداکثر ضرر مجاز روزانه
  5%

  شما به عنوان معامله گر مجاز هستید در هر روز حداکثر 5 درصد ضرر را نسبت به بالانس ابتدای روز در حساب خود متحمل شوید ، این مقدار نسبت به بالانس حساب در ساعت 0 بامداد به وقت بروکر محاسبه خواهد شد و افت اکوییتی یا بالانس حساب شما در آن روز نباید به 5 درصد یا بیشتر نسبت به بالانس ابتدای روز برسد . "

 • حداکثر ضرر مجاز کل
  12%

  حداکثر ریسک مجاز شما در هر مرحله به میزان 12 درصد میباشد و از بالانس شروع دوره محاسبه میشود . در هیچ کدام از مراحل چالش و دریافت سرمایه ، افت اکوییتی ( موجودی شناور ) و یا بالانس حساب نباید به 12 درصد یا بیشتر نسبت به بالانس ابتدای حساب برسد .
  در صورتی که ضرر ثبت شده درحساب به این میزان ( 12 درصد ) برسد ، نقض قانون خواهد بود و منجر به مردودی حساب خواهد شد. 

 • حداقل روز های معاملاتی
  10 روز

  حداقل روزهایی که شما باید برای برداشت اول  معامله داشته باشید  معادل 10 روز معاملاتی است. یعنی باید در هر کدام از این ده روز یک پوزیشن باز کرده باشید.
  برای برداشتهای بعدی نیاز به گذراندن حداقل روزهای معاملاتی ندارید و برداشت ها طبق برنامه هر دو هفته یکبار انجام خواهند شد.

 • حفظ سود روزانه

  این پلن به تکنولوژی حفظ سود روزانه مجهز نیست.

 • حداکثر ریسک پوزیشن های باز
  2%

  در مرحله دریافت سرمایه حداکثر ریسک مجاز پوزیشن های باز 2% می باشد. به عبارتی مجموع ضرر کل معاملات باز حساب نباید به 2 درصد یا بیشتر نسبت به اخرین بالانس حساب برسد و در صورت نقض این قانون حساب مردود میشود. این محدودیت ،برای مراحل بررسی عملکرد وجود ندارد.

 • اهرم
  1:50

  اهرم ارائه شده در مرحله دریافت سرمایه در پلن اکسپرس معادل 50 میباشد.

 • تقسیم سود
  تا %90

  تفسیم سود در این پلن از 80 درصد شروع میشود و تا 90 درصد ادامه دارد.

  درصورت رعایت حدضرر روزانه کمتر از 3درصد و حدضرر کل کمتر از 5درصد در 3ماه متوالی، سهم سود تریدر میتواند تا 90 درصد افزایش یابد.

 • زمان پرداخت سهم سود
  14 روز

  شما می توانید از زمان دریافت سرمایه هر 2 هفته یکبار در روز شنبه درخواست برداشت سود خود را  از منوی درخواست برداشت در کابین شخصی خود ثبت کنید که زمان آن به طور معمول اواسط و اواخر هر ماه میلادی خواهد بود.

  برای اطلاع کامل از زمان و نحوه برداشت به سوالات متداول پلن اکسپرس مراجعه کنید.

 • عودت مبلغ پلن

  پس از گرفتن گواهینامه و اعطای حساب حقیقی به معامله گر هزینه خرید پلن، بعد از اولین برداشت به معامله گر عودت داده خواهد شد.

2024 © All rights reserved by TradersCombat.