سوالات متداول پلن های تریدرز کامبت

تقریبا به تمام سوالاتی که ممکن است برای شما به وجود بیاید پاسخ داده‌ایم

مجموعه TRADERSCOMBAT چیست و چه اهدافی را به دنبال دارد؟

پیش از شروع این پروژه، با معامله گرانی با تجربه گروهی راه اندازی کردیم و به ارزیابی عملکرد این گروه پرداختیم. انتخاب سبک معاملاتی و نحوه ی مدیریت ریسک را به عهده ی افراد معامله گر گذاشتیم. عده ای مشکل در کنترل ریسک و برخی ایراد در پیاده سازی استراتژی داشتند. اما کسانی که عملکرد منضبط داشتند و همچنین مدیریت سرمایه و پیاده سازی استراتژی را بصورت صحیح انجام می دادند، به نتایج مثبت دست یافتند. این رویداد یک جامعه آماری از تعداد افرادی محدود با تجربه در بازار بود تا این که درنهایت تصمیم گرفتیم این گروه را وسعت ببخشیم و آن را در قالب مسابقه برای عموم به صورت کاملاً متنوع برپا کنیم.

پس از تجربه موفق از مسابقه ای که از ماه جولای سال 2022 به مدت چهارماه به طول انجامید، مصمم شدیم خدمتی نو به همکاران خود ارائه دهیم که آن اعطای سرمایه بنا به شایستگی افراد است. در این بین کسانی که یک استراتژی سودده با توان مدیریت ریسک و سرمایه داشته باشند، میتوانند شانس خود را برای دریافت سرمایه مناسب، جهت سودآوری بیشتر در معاملات امتحان کنند.

مجموعه تامین سرمایه ما بدنبال معامله گرانی با تجربه و سودده است.

سالهاست معامله گران تجربیات خوبی در بازار کسب کردند. میتوان گفت که اکثر معامله گران بازار قواعد تحلیل تکنیکال و فاندامنتال را بخوبی یاد گرفته و در جای خود بهترین تحلیلگر ها می باشند. تمامی سبک های معاملاتی، به نوبه خود سودساز هستند. اما یکی از مهمترین دغدغه های یک معامله گر، انجام معاملات با سرمایه کافی هست تا ارزش کافی جهت صرف وقت و انرژی را داشته باشد.

در این شکل از همکاری، ریسک ها به حداقل میرسد. چه معامله گر و چه مجموعه که بنا دارد برای شما سرمایه اختصاص دهد. چنانچه نتوانستید به هر دلیلی سود کنید، از احتمال ضرر های بزرگ جلوگیری کرده اید وچنانچه با داشتن استراتژی سودده و رعایت مدیریت سرمایه توانستید به سوددهی مستمر برسید، بسته های تشویقی شامل افزایش سرمایه بصورت دوره ای را برای شما تا سقف دویست هزار دلار فراهم خواهیم ساخت.

داشتن سرمایه زیاد چه مزایایی برای معامله گر دارد؟

توانایی کنترل و مدیریت سرمایه و همچنین بکارگیری صحیح استراتژی معاملاتی لازمه کسب نتایج مثبت است اما دخیل کردن احساسات در معاملات شما نیز میتواند مخرب باشد. معامله گری با سرمایه مناسب میتواند بخشی از راه حل موفقیت شما باشد زیرا با توجه به انرژی و زمانی که صرف میکنید میتوانید بهترین بهره را ببرید. شما در حساب های کوچک ممکن است دست به قمار بزنید چون مدیریت سرمایه بر اساس سرمایه اندک به میزان وقت و تلاشی که برای انجام معاملات خرج میکنید ارزش چندانی ندارد.
در پراپ تریدینگ مجموعه traderscombat با هزینه ای به مراتب کمتر، سرمایه بیشتری دریافت خواهید کرد که با در اختیار گذاشتن این امکان از طرف مجموعه، میتواند با درآمدزایی مورد انتظار، از معاملات قمارگونه جلوگیری کند.

چرا PropTrading بهترین راه حل برای رفع نیازهای معامله گران است؟

پراپ تریدینگ بهترین گزینه برای کسانی است که میخواهند از مهارت معامله گری خود به یک منبع درامد قابل توجه دست یابند.
در این مجموعه امکاناتی فراهم شده است تا شما بتوانید با کمترین ریسک ممکن اهداف مالی خود را میسر کنید، تنها کافی است در کنار استراتژی سودساز خود، مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملاتی را به خوبی پیاده کنید.

چگونه در مجموعه TRADERSCOMBAT شروع به فعالیت کنم؟

پیش از آن که تصمیم بگیرید با مجموعه تامین سرمایه ما کار کنید، می خواهیم مطمئن شویم تمامی اصول و اجزای کار را میدانید.

برای اخذ سرمایه توسط ما، می بایست در دو مرحله شرکت کنید. مرحله اول “ارزیابی” و مرحله دوم “راستی آزمایی” است که در مرحله راستی آزمایی اطمینان حاصل میکنیم شما مرحله ارزیابی را به طور شانسی نگذرانده اید.

سرمایه ها متنوع است. شما بر اساس نیاز خود، میتوانید مبلغ درخواست سرمایه خود را انتخاب، و سپس آن را در یک حساب معاملاتی دریافت کنید. همچنین میتوانید در پنل آنالیز وبسایت بصورت کامل فرایند حسابتان را مشاهده کنید.

حداقل سن قانونی جهت ثبت نام در وبسایت چقدر است؟

حداقل سن قانونی کاربران برای تایید مدارک و تکمیل ثبت نام 18 سال می باشد.
توجه داشته باشید چنانچه مدارک هویتی شما با قوانین مجموعه مطابقت نداشته باشد، تایید ورود به مرحله دریافت سرمایه(ریل) انجام نخواهد شد.

مراحل ثبت نام در مجموعه TRADERSCOMBAT به چه صورت می باشد؟

در ابتدا باید فرم ثبت نام را پر کنید و سپس برای تکمیل فرایند ثبت نام مشخصات کاربری خود را در بخش پروفایل ثبت کنید. سپس میتوانید پلن مورد نظر را انتخاب و اقدام به خرید نمایید تا پروسه ی دریافت حساب انجام گردد.

برای تایید احراز هویت خود چه کاری باید انجام دهم؟

پس از پاس شدن مراحل چالش می بایست مدرک هویتی خود را مطابق با مشخصات پروفایل را در بخش مدارک بارگزاری نمایید. هر نوع مدرک شناسایی که نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره مدرک هویتی(کدملی) را جهت صحت سنجی شفاف سازد برای ما قابل تائید است، در صورت هرگونه مغایرت فرایند تحویل حساب در مرحله دریافت سرمایه انجام نخواهد شد. این مدارک میتواند شامل کارت ملی، شناسنامه، و یا پاسپورت باشد. توجه داشته باشید کارت بانکی، گواهینامه و کارت پایان خدمت شامل تایید مدارک هویتی نمی باشند.

پس از پاس شدن مراحل چالش و تایید مدارک هویتی، توسط کارشناسان فنی احراز هویت تصویری جهت صحت سنجی مشخصات هویتی و مدیریت حساب به صورت تماس تصویری در قالب یک جلسه کوتاه برگزار خواهد شد.

معامله گر موظف است ظرف مدت حداکثر 48 ساعت پس از پاس شدن مرحله راستی آزمایی تصویر مدرک خود را بارگزاری کند و درصورت نیاز به احراز هویت تصویری پس از ارسال تیکت جهت هماهنگی جلسه حداکثر 48 ساعت مهلت خواهد داشت در مصاحبه آنلاین شرکت فرماید. عدم بارگزاری مدرک هویتی و عدم حضور در مصاحبه تصویری در مدت زمان مشخص شده باعث مسدودسازی حساب خواهد شد.

لازم به ذکر است هرگونه فعالیت و مدیریت در حساب شخص ثبت نام کننده توسط شخص یا اشخاص دیگر حتی از اعضای خانواده منجر به مسدودی حساب خواهد شد. معامله گر مسئول حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود در تمامی مراحل میباشد و صرفا باید خود فرد‌ حساب را مدیریت و اقدام به معامله گری نماید.
پس از جلسه احراز هویت  و تایید هویت و فعالیت خود شخص در حساب معامله گری ، حساب پاس شده تایید و قرارداد همکاری برای معامله گر ارسال خواهد شد که پس از امضای الکترونیکی آن بلافاصله حساب سرمایه در اختیار معامله گر قرار خواهد گرفت.

بجز هزینه خرید پلن ، آیا هزینه دیگری هم باید پرداخت کنم؟

خیر، هیچ گونه هزینه اضافی دیگری وجود ندارد.
لازم به ذکر است هزینه پرداختی شما بابت خرید پلن چالش هاست و درصورت نقض قوانین، مردود شدن و بازماندن از چالش ، مبلغ پرداختی شما برگشت داده نخواهد شد لذا عودت وجه تنها درصورت انصراف از چالش قبل از انجام معامله و حداکثر یک هفته از زمان دریافت حساب و یا پس از پاس شدن مراحل چالش با اولین برداشت سود حاصل از معامله گری در مرحله دریافت سرمایه امکان‌پذیر خواهد بود.

آیا محدودیت خرید در پلن ها وجود دارد؟

در پلن اکسپرس شما میتوانید حداکثر 2حساب فعال(در حال انجام) و تا سقف 100.000 دلار داشته باشید.

در پلن ماراتن میتوانید هر تعداد حساب تا سقف موجودی 100 هزار دلار انتخاب و تهیه فرمایید. همچنین هر معامله گر میتواند در مرحله دریافت سرمایه(ریل) یک حساب تا سقف 100 هزار دلار داشته باشد.

لازم به ذکر است مجموع  بالانس حساب های فعال مراحل چالش و ریل در تمام پلن های مجموعه برای هر فرد حداکثر 100 هزار دلار می باشد. به عبارتی سقف سرمایه مجاز با ترکیب موجودی پلن ها با در نظر گرفتن حساب های در حال انجام، مقدار 100هزار دلار می باشد.

توجه داشته باشید چنانچه قصد کپی کردن معاملات از طریق اکسپرت بین حساب های خود را داشته باشید بایستی قبل از انجام معاملات از طریق تیکت به کارشناسان ما اطلاع دهید.

بازپرداخت(ریفاند) به چه صورت انجام می شود؟

پس از کسب سود در مرحله دریافت سرمایه با اولین برداشت، وجه پرداختی شما به علاوه سهم سود شما پرداخت خواهد شد. 

زمان برداشت سود در پلنهای مختلف متفاوت است بنابراین برای اطلاع از زمان برداشتها به قوانین اختصاصی پلنها مراجعه کنید.

لازم به ذکر است حسابهای پاس نشده و دارای نقض قوانین مشمول بازگشت وجه چالش نخواهند شد.

چه روش هایی برای پرداخت و دریافت سود وجود دارد؟

در حال حاضر تمامی پرداخت های خرید چالش و برداشت سود از طریق تتر و بر روی بستر TRC20 انجام می شود.

چقدر زمان می برد تا حساب معاملاتی من راه اندازی شود؟

پس از تایید اطلاعات پرداخت برای خرید پلن مورد نظر، ارائه ی مشخصات حساب معاملاتی در پلن ماراتن بلافاصله و در پلن اکسپرس زیر یک روز کاری در پنل کاربری شما انجام خواهد شد.

آیا می توانم روی چندین حساب یا پلن ها به صورت همزمان کپی ترید داشته باشم؟

در مراحل چالش ( ارزیابی و راستی آزمایی ) کپی ترید بین حساب های یک معامله گر با استفاده از اکسپرت تنها با هماهنگی با واحد پشتیبانی بلامانع میباشد .
توجه داشته باشید که استفاده از هرگونه اکسپرت کپی ترید در مرحله دریافت سرمایه یا بین حساب های ریل و چالش ممنوع بوده و منجر به نقض قانون و مسدودی حساب میگردد و امکان کپی ترید با اکسپرت بین حساب مرحله دریافت سرمایه و مراحل چالش وجود ندارد
همچنین ترید مشترک بین حساب های یک کاربر به صورت دستی ( بدون استفاده از اکسپرت ) ، در پلن اکسپرس ، پلن ماراتن و یا بین دو پلن متفاوت در تمامی مراحل اعم از چالش ها و دریافت سرمایه بلامانع بوده و نیازی به هماهنگی با واحد پشتیبانی نمیباشد.

ساعات کاری مجموعه چه زمانی است؟

از صبح روز دوشنبه تا انتهای روز جمعه به وقت ایران هر روزه از ساعت 8 صبح تا 11 شب تیم های پشتیبانی و فروش در خدمت شما هستند. پشتیبانی این مجموعه در روز های شنبه و یکشنبه تعطیل خواهند بود.
روزهای تعطیل در صورت مصادف شدن با مناسبتها مانند تخفیف ها و موعد برداشت سود، تیم پشتیبانی بصورت پاره وقت آماده پاسخگویی به شما خواهند بود.
لازم به ذکر است بروکر کامبت کپیتال مارکتز 5 روز کاری هفته بصورت 24 ساعته فعال و قابل انجام معاملات است.

آیا باید موقعیت ها را برای تعطیلات آخرهفته ببندم؟

خیر. شما مجاز هستید که معاملات خود را تا روزها نگه دارید.
به عبارتی محدودیت زمانی برای نگهداری معاملات درازمدت نخواهید داشت.
ولی باید مواردی مانند سواپ یا بهره شبانه سنگین برای نگهداشتن پوزیشنهای باز در انتهای دوره های زمانی مانند روز و هفته را در محاسبات خود لحاظ کنید. 

همچنین افزایش اسپرد در انتهای روز معاملاتی بدلیل کاهش نقدینگی هم باید در محاسبات خود لحاظ کنید تا منجر به ضرر خارج از محاسبات مدیریت سرمایه حساب شما نشود.

در پنل آنالیز حساب کاربری خود چه مواردی را میتوانم مشاهده کنم؟

در بخش آنالیز میتوانید تمام اطلاعات مورد نیاز معاملات خود را اعم از دراودان روزانه و کل، روزهای معاملاتی و تقویمی، اکوئیتی و بالانس، تاریخچه معاملاتی و تمام اطلاعات مربوط به حساب معاملاتی را بر اساس قوانین مجموعه به صورت گراف و اشکال مختلف با بروزترین زمان ممکن ملاحظه فرمایید. توجه داشته باشید مبنای محاسبه عملکرد حساب، تنها بر اساس داده های پنل آنالیز می باشد.

چه نماد هایی را میتوانم معامله کنم؟

شما میتوانید طبق واچ لیست بروکر خود بر روی تمام نماد های فارکس، کریپتو، شاخص ها، فلزات و .. معامله انجام دهید.

چه نوع سبک های معاملاتی در مجموعه تریدرزکامبت ممنوع هستند؟

مهارت معامله گری شما بسیار حائز اهمیت و هدف ما نیز شناسایی معامله گران مستعد و توانا است. بنابراین هر نوع استراتژی معاملاتی مجاز که بدون تقلب و سواستفاده مهارت شما را اثبات کند، پذیرفته خواهد شد.
تعدادی از روش های ممنوعه و غیر مجاز که باعث نقض قوانین در حساب می شود را میتوانید در این بخش مطالعه فرمایید.
انجام معاملات هج، گپ تریدینگ، روش های آربیتراژ و سواستفاده از تاخیر قیمت در چارت، تیک اسکلپینگ، اردرگذاری خرید و فروش بصورت همزمان قبل از خبر های مهم(Bracket Orders )، روش های HFT و ایجاد اختلال در سرور، و تمامی سبک هایی که برای پاس شدن غیر اصولی چالش ها و سودسازی حساب ریل بکار میرود، منجر به بسته شدن حساب خواهد شد و شامل پرداخت ریفاند و سود حاصله از طریق این تخلفات بدست آمده، نخواهد شد.

آیا انجام معاملات هج مجاز است؟

 انجام هج در نماد های یکسان و دارای همبستگی زیاد در زمان خبرهای مهم و سواستفاده از فقدان اسلیپیج در حرکات سریع ناشی از اخبار، و قبل از تشکیل گپ به صورت دستی و اردر گذاری در یک یا چند حساب تخلف محسوب می شود، مجموعه ما با استفاده از هوش مصنوعی این معاملات را رصد میکند، همچنین درصورتی که معاملات هج بین حساب های یک فرد یا چند کاربر در داخل و خارج مجموعه انجام شود، مصداق نقض قوانین است و منجر به مردود شدن حساب ها خواهد شد.

آیا استفاده از ربات و اکسپرت های معاملاتی مجاز است؟

هدف پراپ فرم ها ایجاد امکانی برای توانایی های اشخاص با استعداد برای گرفتن سرمایه است. اکسپرتهای موجود در فضای اینترنت اکثرا تجاری بوده و در دراز مدت تقریبا همه آنها ضرر ده هستند و سرمایه شخص یا هر مجموعه ای را به خطر میندارند و همینطور نشانگر توانایی فرد برای مدیریت سرمایه یا روشی قابل اتکا برای پیدا کردن موقعیتهای معاملاتی نیستند. بنابراین مجموعه ما برای چالشهای فوق بدلیل حفظ دارایی خود استفاده از اکسپرتهای تجاری را مجاز نمیداند. اکسپرت های تجاری از جمله تیک اسکلپ و آربیتراژ ممنوع بوده و در صورت استفاده از اکسپرت و همچنین معاملات دستی از این نوع روش ها، نقض قانون محسوب می شود.
استفاده از اکسپرت های مدیریت سرمایه با هماهنگی بخش پشتیبانی مانعی ندارد.
لازم به ذکر است برای اکسپرتهای اتو تریدی که به صورت شخصی تهیه و استفاده می کنید باید حتما یک نسخه از آن را برای پشتیبانی ارسال کنید تا کارشناسان مجموعه بررسی های لازم را انجام داده و مجوز استفاده از آن را بررسی کنند. این اکسپرت ها باید در مالکیت خود اشخاص بوده (اکسپرت خصوصی باشد) و کاربر بتواند در قسمت کامنت معاملات از نام شرکت (Traders Combat) استفاده کند. ضمناً برای اطمینان خاطر میتوانید تاریخ انقضای یک هفته ای را در اکسپرت ارسالی لحاظ بفرمائید.

دریافت سود از بخش رفرال(معرفی) چگونه و در چه زمان هایی انجام می شود؟

شما میتوانید از طریق دعوت افراد به مجموعه با کد رفرال اختصاصی خود به میزان 5 درصد از خرید اول هر شخص را به عنوان سود همکاری دریافت نمایید
درخواست برداشت سود حاصل شده در روزهای شنبه امکان پذیر خواهد بود که ظرف یک روز کاری به حساب کریپتویی شما واریز خواهد شد.
لازم به ذکر است حداقل مبلغ دریافتی جهت فعال سازی درگاه برداشت توسط کاربر 5 دلار می باشد.
رفرال فقط به اولین خرید فرد معرفی شده و در صورت فعال شدن حساب و انجام معاملات، برای معرف لحاظ خواهد شد.

برای بهره مندی از کد تخفیف چه اقداماتی باید انجام دهم؟

مجموعه traderscombat با هدف مشتری مداری در بازه های زمانی مختلف برای معامله گران کدهای تخفیف متنوعی در نظر خواهد گرفت، شما میتوانید جهت اطلاع از این بهره مندی شبکه های اجتماعی مجموعه را دنبال کنید.
پس از دریافت کد تخفیف در بخش دریافت سرمایه میتوانید کد آن را وارد کنید. لازم به ذکر است استفاده همزمان از برخی کدهای تخفیف امکان پذیر است.

ضمنا در پلن ماراتن تخفیف ۱۰ درصد بعد از تلاش ناموفق در مراحل چالش به مدت ۷ روز توسط سیستم محاسبه و به شکل خودکار کد تخفیف در پنل کاربری شما لحاظ خواهد گردید، در صورت عدم استفاده در بازه زمانی، 7 روز پس از چالش ناموفق، کد تخفیف منقضی خواهد شد.

راه های ارتباطی با مجموعه تریدرزکامبت کدام است؟

شما میتوانید در چندین پلتفرم پشتیبانی با کارشناسان فنی، بخش فروش، واحد مالی، ساخت و بررسی حساب، مارکتینگ، منابع انسانی و.. از طریق تیکت، چت آنلاین، تلگرام و ایمیل در ۵روز کاری از ساعت ۸صبح تا ۱۱شب به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید.

ارتباط با کارشناسان به تفکیک نوع پشتیبانی به شرح زیر می باشد:

تیکت: بررسی اکانت و تمام درخواست های مبنی بر حساب معاملاتی از طریق تیکت انجام می‌پذیرد.
چت آنلاین: راهنمایی درخصوص خرید پلن ها و پاسخگویی به هرگونه سوال و ابهام در حوزه قوانین، اطلاعیه ها و تغییرات توسط لایو چت انجام می شود.
تلگرام: هر گونه راهنمایی در خصوص موارد مرتبط با بروکرها و پلتفرم های معاملاتی، درخواست همکاری و تبلیغات، گزارشات، ارسال و دریافت مستندات از طریق پشتیبانی تلگرام پیگیری می گردد.
ایمیل: ارسال فایل های اکسپرت، رزومه همکاری و فرم تماس با ما، انتقادات و پیشنهادات، همچنین عدم توانایی در ثبت مدارک هویتی و مشخصات خرید از طریق ایمیل مجموعه انجام می شود.

2024 © All rights reserved by TradersCombat.