پیش از آن که تصمیم بگیرید با مجموعه تامین سرمایه ما کار کنید، می خواهیم مطمئن شویم تمامی اصول و اجزای کار را میدانید.

برای اخذ سرمایه توسط ما، می بایست در دو مرحله شرکت کنید. مرحله اول “ارزیابی” و مرحله دوم “راستی آزمایی” است که در مرحله راستی آزمایی اطمینان حاصل میکنیم شما مرحله ارزیابی را به طور شانسی نگذرانده اید.

سرمایه ها متنوع است. شما بر اساس نیاز خود، میتوانید مبلغ درخواست سرمایه خود را انتخاب، و سپس آن را در یک حساب معاملاتی دریافت کنید. همچنین میتوانید در پنل آنالیز وبسایت بصورت کامل فرایند حسابتان را مشاهده کنید.

لینک ثابت

در ابتدا باید فرم ثبت نام را پر کنید و سپس برای تکمیل فرایند ثبت نام مدارک شناسایی خود را در بخش احراز هویت بارگزاری نمایید. کارشناسان واحد پشتیبانی پس از بررسی مدارک هویتی، حساب کاربری شما را تائید خواهند کرد. پس از آن میتوانید پلن مورد نظر را انتخاب و اقدام به خرید نمایید تا پروسه ی دریافت حساب انجام گردد.

لینک ثابت

هر نوع مدرک شناسایی که نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره مدرک هویتی را جهت صحت سنجی شفاف سازد برای ما قابل تائید است. این مدارک میتواند شامل کارت ملی، شناسنامه، و یا پاسپورت باشد. (توجه داشته باشید کارت بانکی و کارت خودرو شامل مدارک هویتی نمی باشند)

لینک ثابت

خیر، هیچ گونه هزینه اضافی دیگری وجود ندارد.
لازم به ذکر است هزینه پرداختی شما بابت خرید پلن چالش هاست و درصورت نقض قوانین، مردود شدن و بازماندن به مرحله بعد، مبلغ پرداختی شما برگشت داده نخواهد شد لذا عودت وجه تنها درصورت انصراف قبل از انجام معامله و پیش از اتمام فرصت شروع یک هفته ای از زمان دریافت حساب و همچنین پس از پاس کردن هر دو مرحله چالش با برداشت اولین سود حاصل از معامله گری در مرحله دریافت سرمایه امکان‌پذیر خواهد بود.

لینک ثابت

در حال حاضر تمامی پرداخت و دریافت ها از طریق تتر انجام می شود.

لینک ثابت

بلافاصله بعد از تکمیل خرید طرح مورد نظر جهت درخواست سرمایه، مراحل ساخت حساب برای شما به کارشناسان مجموعه ارجاع و نهایتا تا یک روز کاری، حساب معاملاتی شما ایجاد و ارسال خواهد شد.

لینک ثابت

چنانچه به هر دلیلی قبل از شروع معاملات خود از ادامه فعالیت در این مجموعه منصرف شدید کل وجه پرداختی را تا 72 ساعت کاری به حساب شما عودت خواهیم داد.
توجه داشته باشید عودت وجه در حالت فریز حساب تنها تا یک ماه پس از ثبت خرید امکان پذیر می باشد. چنانچه حساب معاملاتی به شما اختصاص داده شود فقط تا قبل از انجام معامله و فرصت شروع یک هفته ای مهلت انصراف جهت عودت وجه خواهید داشت.
قانون عودت وجه در حسابهای اختصاص یافته شامل حسابهایی که قبلا فریز بوده اند نمیگردد.

لینک ثابت

از بامداد دوشنبه تا بامداد شنبه تیم های پشتیبانی و فروش در خدمت شما هستند. پشتیبانی این مجموعه در روز های شنبه و یکشنبه بصورت پاره وقت آماده پاسخگویی به شما خواهد بود.
به عبارتی در طول بازبودن بازار فارکس، 5 روز هفته به طور مداوم و 24 ساعته برای خدمت گزاری حاضر هستیم.

لینک ثابت

بعد از ورود به کابینه شخصی در سایت میتوانید مشخصات حساب خود را مشاهده فرمائید.

لینک ثابت

حداقل زمان برای تکمیل مرحله ی ارزیابی، 5 روز معاملاتی و 30 روز تقویمی است. چنانچه در انتهای دوره حساب شما در سود باشد میتوانید از کابین شخصی خود درخواست بازنشانی(reset) و یا تمدید(extend) ثبت کنید.

لینک ثابت

از ساعت صفر بروکر رقم بالانس مبنای محاسبه حدضرر روزانه است. در آن روز شما مجاز هستید حداکثر تا 5% از مبلغ بالانس، حساب خود را در معرض ریسک قرار دهید.
توجه داشته باشید اکوئیتی(مبلغ شناور) تا انتهای بسته شدن کندل روزانه نباید مقدار حدضرر روزانه را لمس کند در غیر اینصورت نقض قوانین صورت گرفته است.

لینک ثابت

این دو مرحله صرفاً برای سنجش عملکرد شماست که باید توانایی خود برای کسب سود را به ما ثابت کنید. بعبارتی ریسک کپی ترید برای کسانی که در دو مرحله ابتدایی هستند بالاست. چنانچه توانایی شما در دو مرحله به ما اثبات شد، آنگاه با افتخار شما معامله گر مجموعه traderscombat هستید و سپس میتوانیم تقسیم سود را با شما انجام دهیم.

لینک ثابت

خرید پلن و انتخاب بروکر، بعبارتی عقد قرارداد بین شما و مجموعه traderscombat است. لذا امکان تغییر پلن و یا بروکر وجود ندارد.

لینک ثابت

بله، شما میتوانید در دو پلن مجزا در مراحل چالش ها و دریافت سرمایه معامله کنید.

اما بدلیل اختلال در محاسبات نمی‌توانید در مرحله ارزیابی و راستی آزمایی آنها را ادغام کنید.

جهت ادغام حساب ها پس از ورود به مرحله دریافت سرمایه، میتوانید درخواست خود را به واحد پشتیبانی ارجاع دهید.

شرایط ادغام حسابها در مرحله دریافت سرمایه ( حساب ریل) :

ادغام حسابها فقط زمانی امکان‌پذیر است که موجودی و اکوییتی آنها مساوی یا بالاتر از بالانس اولیه باشد

اگر در مرحله ریل دو حساب داشته باشید هج کردن یک نماد با نماد دیگر با همبستگی مستقیم نقض قوانین محسوب و هر دو حساب مردود خواهند شد.
بعنوان مثال اگر تریدر در یک حساب ریل 5 لات پوزیشن خرید  یورودلار و همزمان در حساب دیگر خود حجم بکسان یا نزدیک پوزیشن فروش پوند دلار باز کند مسلم هست که یک پوزیشن به سود خواهد رفت و در حساب دیگر پوزیشن به ضرر رفته و منجر به ضرر به سرمایه مجموعه خواهد شد. در این صورت این حالت به منزله سو استفاده از مجموعه برای گرفتن سود با تحمیل ضرر به حساب دیگر مجموعه تلقی شده و هر دو حساب مردود خواهند شد.

اگر در مجموعه همزمان دو حساب ریل دارید در زمان برداشت سود وضعیت دو حساب بررسی خواهند شد و اختلاف سود و ضرر در حساب محاسبه و پرداخت خواهد شد. بعنوان مثال اگر در یکی از حسابهای خود 2000 دلار سود و در حساب دیگر 1000 دلار سود کرده باشید. مجموع سود گرفته شده از بازار برای شما 3000 دلار خواهد بود و سهم تریدر بر این اساس پرداخت خواهد شد.

اما اگر در یک حساب 2000 دلار سود و در حساب دیگر خود 1000 دلار ضرر داشته باشید، مجموع سود دریافتی شما در مجموعه عملا 1000 دلار سود خواهد بود و سهم تریدر بر این اساس پرداخت خواهد شد و حساب های جدید با سرمایه اولیه در اختیار تریدر قرار خواهند گرفت.

حالت سوم زمانی است که در یک حساب 2000 دلار ضرر و در حساب دیگر 1000 دلار سود کسب کرده باشید. در این حالت عملا مجموع حسابهای شما ضرر 1000 دلاری به محموعه تحمیل کرده و زمان تحویل حسابهای جدید سود 1000 دلاری از ضرر 2000 دلاری کسر خواهد شد و حسابهای جدید یکی با بالانس اولیه و دیگری با 1000 دلار ضرر ثبت شده به تریدر داده میشود.

پیشنهاد میشود برای جلوگیری از ایجاد ابهام در محاسبات، حسابهای ریل خود را ادغام کنید تا تمام این محاسبات در یک حساب بصورت اتوماتیک صورت پذیرد.

لینک ثابت

نمادهایی که در واچ لیست متاتریدر بروکر وجود دارند را میتوانید معامله کنید.
استفاده از روش آربیتراژ در تمامی نمادها تخلف محسوب می شود و منجر به نقض قوانین خواهد شد.

لینک ثابت

مارتینگل و معاملات ضریب دار مجاز است، اما به دلیل متحمل شدن ریسک زیاد جهت از دست دادن حساب، انجام این گونه معاملات را به شما توصیه نمی کنیم.
هج کردن در یک حساب مجاز است اما انجام هج در زمان خبرهای مهم و سواستفاده از فقدان اسلیپیج در حرکات سریع ناشی از اخبار، تخلف محسوب می شود، مجموعه ما با استفاده از هوش مصنوعی این معاملات را رصد میکند، همچنین درصورتی که هج بین حساب های یک یا چند کاربر بصورت مشکوک معامله شود، این عمل مصداق نقض قوانین است و منجر به مسدود شدن حساب ها خواهد شد.

لینک ثابت

بله. هیچ مانعی برای معامله بین چند حساب وجود ندارد و شما میتوانید در بین حساب های داخل مجموعه که در پنل کاربری شما نمایش داده شده است، معامله و همچنین کپی ترید داشته باشید.
توجه فرمایید کپی معاملات و استفاده از یک سیگنال معاملاتی در بین کاربران و به صورت گروهی تنها با تایید کارشناس مجموعه امکان پذیر خواهد بود، همچنین مدیریت حساب بایستی تنها توسط شخصی که پلن را تهیه کرده است انجام شود در غیر اینصورت منجر به نقض قوانین خواهد شد.

هج کردن یا باز کردن پوزیشن هم حجم یا حجم های نزدیک و همزمان معکوس در حسابهای مختلف برای پاس کردن چالشها یا در مرحله ریل به منزله سو استفاده از مجموعه TradersCombat تلقی شده و هر دو حساب مردود میشود.

سیستم هوش مصنوعی بررسی حسابها امکان شناسایی این نوع عملکرد را دارد و مردودی حسابها هم با ارائه مدرک از طرف مجموعه انجام میشود

اگر در مرحله ریل دو حساب داشته باشید هج کردن یک نماد با نماد دیگر با همبستگی مستقیم نقض قوانین محسوب و هر دو حساب مردود خواهند شد.
بعنوان مثال اگر تریدر در یک حساب ریل 5 لات پوزیشن خرید  یورودلار و همزمان در حساب دیگر خود حجم بکسان یا نزدیک پوزیشن فروش پوند دلار باز کند مسلم هست که یک پوزیشن به سود خواهد رفت و در حساب دیگر پوزیشن به ضرر رفته و منجر به ضرر به سرمایه مجموعه خواهد شد. در این صورت این حالت به منزله سو استفاده از مجموعه برای گرفتن سود با تحمیل ضرر به حساب دیگر مجموعه تلقی شده و خر دو حساب مردود خواهند شد.

اگر در مجموعه همزمان دو حساب ریل دارید در زمان برداشت سود وضعیت دو حساب بررسی خواهند شد و اختلاف سود و ضرر در حساب محاسبه و پرداخت خواهد شد. بعنوان مثال اگر در یکی از حسابهای خود 2000 دلار سود و در حساب دیگر 1000 دلار سود کرده باشید. مجموع سود گرفته شده از بازار برای شما 3000 دلار خواهد بود و سهم تریدر بر این اساس پرداخت خواهد شد. اما اگر در یک حساب 2000 دلار سود و در حساب دیگر خود 1000 دلار ضرر داشته باشید، مجموع سود دریافتی شما در مجموعه عملا 1000 دلار خواهد بود و سهم تریدر بر این اساس پرداخت خواهد شد و حساب های جدید با سرمایه اولیه در اختیار تریدر قرار خواهند گرفت. حالت سوم زمانی است که در یک حساب 2000 دلار ضرر و در حساب دیگر 1000 دلار سود کسب کرده باشید. در این حالت عملا مجموع حسابهای شما ضرر 1000 دلاری به محموعه تحمیل کرده و زمان تحویل حسابهای جدید سود 1000 دلاری از ضرر 2000 دلاری کسر خواهد شد و حسابهای جدید یکی با بالانس اولیه و دیگری با 1000 دلار ضرر ثبت شده به تریدر داده میشود.  پیشنهاد میشود برای جلوگبری از ایجاد ابهام در محاسبات حسابها حسابهای ریل خود را ادغام کنبد تا تمام این محاسبات در یک حساب بصورت اتوماتیک صورت پذیرد. بزودی با فراهم آمدن بستر ادعام حسابها این مورد در مجموعه برای کسانی که دو حساب ریل دارند اجباری خواهد شد تا از بوجود آمدن ابهام در محاسبات سود و ضرر جلوگیری شود.

 

در ضمن ادغام حسابها فقط زمانی امکان‌پذیر است که موجودی و اکوییتی آنها مساوی یا بالاتر از بالانس اولیه باشد

لینک ثابت

چنانچه در دوره ی تقویمی مراحل ارزیابی و راستی آزمایی به حد سود مجاز نرسیدید و نقض قوانین حداقل روزهای معاملاتی، دراودان روزانه و دراودان کل را بر روی حساب اعمال نکرده باشید و حساب حداقل ۱ سنت در سود باشد 24 ساعت فرصت خواهید داشت به صورت رایگان حساب جدید خود را درخواست کنید. لازم به ذکر است این بازنشانی حساب بدون محدودیت تعداد برای شما در نظر گرفته شده است.

لینک ثابت

به دلیل عدم وجود اسلیپیج(لغزش قیمت) در حساب های آزمایشی و سو استفاده های ناشی از نوسانات سریع قیمت، انجام معاملات و فعال شدن پندینگ اردرها(دستورات معاملاتی درحال انتظار)، دست کم 2دقیقه قبل و 2 دقیقه بعد از خبرهای مهم بر روی تمام نمادها ممنوع میباشد.
شما می توانید اخبار مهم را از وبسایت رسمی فارکس_فکتوری و کانال_تلگرام مجموعه دنبال کنید. ملاک ممنوعیت فقط باز شدن معامله در زمان خبرهای مهم که با رنگ قرمز نمایش داده شده است، می باشد بنابراین استاپ و تارگت خوردن معامله در زمان خبر شامل نقض قوانین خبری نمی باشد.
لازم به ذکر است درصورت پیشامد هرگونه سهل انگاری سود حاصل از این معاملات لحاظ نخواهد شد و ضرر آن در حساب کاربری ثبت و اعمال خواهد گردید. توجه داشته باشید این تخلف در مرحله دریافت سرمایه دارای محدودیت خواهد بود به طوری که انجام آن تا سه بار اخطار و‌ در مرتبه چهارم حساب مردود اعلام خواهد شد، لذا نهایت سعی خود را در رعایت پیشگیری این مهم بکار بگیرید.

لینک ثابت

خیر، به دلیل عدم وجود اسلیپیج(لغزش قیمت)، سرعت تغییرات قیمت، تاخیر در اجرای کپی معاملات، کاهش احتمالی سرعت سرور بروکر و امکان متضرر شدن مجموعه ناشی از فرایند کپی ترید، انجام معاملات و فعال شدن پندینگ اردرها(دستورات معاملاتی درحال انتظار)، دست کم 2دقیقه قبل و 2 دقیقه بعد از خبرهای مهم بر روی تمام نمادها ممنوع میباشد. شما میتوانید اخبار مهم را از وبسایت رسمی فارکس_فکتوری و کانال تلگرام مجموعه دنبال کنید. ملاک ممنوعیت فقط باز شدن معامله در زمان خبرهای مهم که با رنگ قرمز نمایش داده شده است، می باشد بنابراین استاپ و تارگت خوردن معامله در زمان خبر شامل نقض قوانین خبری نمی باشد.
لازم به ذکر است درصورت پیشامد سهل انگاری و انجام معامله در زمان خبر مهم، سود حاصل از این معاملات لحاظ نخواهد شد و ضرر آن در حساب کاربری ثبت و اعمال خواهد گردید. همچنین توجه داشته باشید در صورت انجام معاملات خبری در مرحله دریافت سرمایه، ممنوعیت تا 3 مرتبه از طریق ارسال اخطار و تذکر خواهد بود و سپس این تخلف در مرتبه ی چهارم منجر به مسدود شدن اکانت معامله گر خواهد شد، لذا نهایت سعی خود را در رعایت پیشگیری این مهم بکار بگیرید.

لینک ثابت

بله با اینحال مستحضر باشید که باز نگه داشتن یک معامله و انتقال آن به روزهای آتی به عنوان یک روز معاملاتی جدید محسوب نخواهد شد.
لازم به ذکر است معاملات غیر مجاز شامل معاملات خبری و معاملات زیر یک دقیقه، روز معاملاتی محسوب نخواهد شد‌.

لینک ثابت

خیر. شما مجاز هستید که معاملات خود را تا روزها نگه دارید.
به عبارتی محدودیت زمانی برای نگهداری معاملات درازمدت نخواهید داشت.

لینک ثابت

هر زمان که درخواست برداشت وجه داشتید ویا موعد تسویه حساب کامل دوره در مرحله دریافت سرمایه فرا رسید، میتوانید تمام معاملات خود را ببندید.
توجه داشته باشید تسویه حساب دوره به منزله ی مصرف شدن زمان یک حساب معاملاتی می باشد که پس از آن حساب جدید با اخرین تغییرات به شما ارائه خواهد شد.

لینک ثابت

در حال حاضر فقط پلتفرم متاتریدر 4 و متاتریدر5 ارائه میشود. در آینده تنوع پلتفرم های معاملاتی افزایش خواهد یافت.

لینک ثابت

شما میتوانید در بخش ورود به کابین شخصی گزینه “رمز عبور را فراموش کردم” را کلیک و سپس ایمیل خود را وارد کنید.

لینک ثابت

حساب شما از طریق سیستم هوش مصنوعی نظارت می شود و جزئیات آن به منظور جلوگیری از هرگونه سواستفاده های احتمالی، پردازش و بلافاصله اطلاعات مورد نیاز به پنل آنالیز شما منتقل خواهد شد.

لینک ثابت

خیر، بروکری که به شما ارائه خواهد شد یکی از گزینه های موجود در مجموعه است. شما میتوانید در حساب کاربری خود اطلاعات و لیست بروکرهای درج شده را مشاهده، بررسی و انتخاب کنید.

لینک ثابت

شما میتوانید حداکثر 2حساب فعال(در حال انجام) و تا سقف 200.000 دلار داشته باشید. توجه داشته باشید چنانچه قصد کپی کردن معاملات بین 2حساب حود داشته باشید بایستی قبل از انجام معاملات از طریق تیکت به کارشناسان ما اطلاع دهید.

لینک ثابت

تقسیم سود 80 درصد برای تریدر و 20 درصد برای مجموعه است. لازم به ذکر است درصورت رعایت حدضرر روزانه کمتر از 3درصد و حدضرر کل کمتر از 5درصد در 3ماه متوالی، سهم سود تریدر میتواند تا 90 درصد افزایش یابد.

لینک ثابت

شما می توانید از زمان دریافت سرمایه هر 2هفته یکبار در روز شنبه درخواست برداشت سود خود را در منوی کابین شخصی ثبت کنید که زمان آن به طور معمول اواسط و اواخر هر ماه میلادی خواهد بود.
لازم به ذکر است امکان برداشت اولین سود پس از 10روز معاملاتی و بر اساس تقویم تسویه انجام خواهد شد.
با توجه به محدودیت زمانی در اکانت های مرحله دریافت سرمایه، زمان های درخواست برداشت سود در تقویم تسویه یک مرحله به شیوه اختیاری و یک مرتبه به صورت تسویه حساب کامل دوره خواهد بود که پس از ثیت درخواست تمامی وجوه حداکثر تا پایان روز یکشنبه(قبل از باز شدن بازار) به حساب کریپتویی شما واریز و حساب معاملاتی جدید به شما ارائه خواهد شد.
چنانچه در موعد تسویه حساب کامل دوره اکانت شما در ضرر و یا دارای معامله ی باز باشد، مقدار آخرین اکوئیتی در روز جمعه در حساب جدید لحاظ خواهد شد.

چنانچه تا موعد تسویه تمام قوانین دراودان، ریسک موقعیت های باز، روزهای معاملاتی و … رعایت شود، سود شما طبق تاریخ تقویمی پرداخت خواهد شد.

اگر حساب شما در زمان مردودی در سود باشد و نقض قوانینی مانند دراوداون روزانه یا ریسک‌ دو‌ درصد پوزیشنهای باز را نقض کرده باشید و‌حساب مردود باشد قرارداد همکاری نقض میشود و امکان برداشت سود برای حسابی که نقض قوانین کرده وجود ندارد.

توجه داشته باشید در صورتی که معامله گر دو حساب ریل در مجموعه داشته باشد زمان برداشت سود اختلاف انها محاسبه و پرداخت میشود. مثلا زمانی که هر دو حساب در سود باشند سود هر دو حساب پرداخت میشود ولی در زمانیکه یک حساب در سود و یک حساب در ضرر باشد، مقدار سود در حساب سودده با حساب در ضرر تسویه و مابقی به تریدر پرداخت میشود.

مثلا اگر تریدری دو حساب 50 هزار دلاری داشته باشد که یکی در 3000 دلار سود و دیگری در 2000 دلار ضرر باشد ابتدا حساب در ضرر با انتقال 2000 دلار سود حساب در سود به بالانس اولیه میرسد و سپس مابقی 1000 دلار معادل 80 درصد آن به تریدر پرداخت میشود. دقیقا مانند حالتی که یک حساب در اختیار تریدر هست . عملا در یک سرمایه صد هزار دلاری با سود و ضرر هایی که در حساب رخ داده مانده سود به تریدر پرداخت میشود.

لینک ثابت

حداقل برداشت سود جهت پرداخت 5 دلار می باشد. چنانچه حساب شما مثبت 5دلار باشد سهم سود شما پرداخت خواهد شد.

لینک ثابت

زمانی که شما با مجموعه traderscombat تعهد همکاری بستید، متقابلا ما هم باید به تعهدات خود عمل کنیم و به شما شفافیت مالی خود را اثبات کنیم. بخش کوچکی از درامد های ما حاصل مبلغ ثبت نام های شماست که هزینه های سایت، حقوق پشتیبانان، سرورهای قدرتمند و هزینه های جانبی را پوشش میدهد. و بقیه آن از معاملات شماست در صورتیکه سود آور باشد. عمده سود هر معامله گر که بالغ بر 80% است به وی پرداخت خواهد شد و حداکثر 20 درصد سود تریدرها به مجموعه میرسد ولی در صورت ضرر تریدر تمامی ضرر متوجه مجموعه شده و ریسک چنین فعالیتی بر دوش مجموعه است.

بدیهی است بدون دریافت وجه بابت چالشها با توجه به هزینه های فوق امکان ارائه چنین خدمتی و فراهم کردن چنین فرصتی برای معامله گران وجود ندارد.

لینک ثابت

بله، تمامی افراد فارسی زبان میتوانند از خدمات مجموعه ما استفاده کنند. در آینده پس از اتمام مراحل قانونی بصورت بین المللی به تمام دنیا خدمات ارائه خواهیم کرد.

لینک ثابت

به زودی انجمنی در سایت برای ارتباط با مشتریان و معامله گران مجموعه فراهم خواهد شد.

لینک ثابت

پشتیبانان ما ۵ روز کاری هفته و به صورت ۲۴ ساعته با ارسال تیکت در خدمت شما خواهند بود.

لینک ثابت

خیر، شما با خیال آسوده میتوانید در این مجموعه معامله کنید.

لینک ثابت

بزودی بخش آموزش و پشتیبانی و وبینار های رایگان برای افراد معامله گر برگزار خواهد شد که متعاقباً خدمت شما اعلام میگردد.

لینک ثابت

پراپ تریدینگ بهترین گزینه برای کسانی است که میخواهند از مهارت معامله گری خود به یک منبع درامد قابل توجه دست یابند.
در این مجموعه امکاناتی فراهم شده است تا شما بتوانید با کمترین ریسک ممکن اهداف مالی خود را میسر کنید، تنها کافی است در کنار استراتژی سودساز خود، مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملاتی را به خوبی پیاده کنید.

لینک ثابت

توانایی کنترل و مدیریت سرمایه و همچنین بکارگیری صحیح استراتژی معاملاتی لازمه کسب نتایج مثبت است اما دخیل کردن احساسات در معاملات شما نیز میتواند مخرب باشد. معامله گری با سرمایه مناسب میتواند بخشی از راه حل موفقیت شما باشد زیرا با توجه به انرژی و زمانی که صرف میکنید میتوانید بهترین بهره را ببرید. شما در حساب های کوچک ممکن است دست به قمار بزنید چون مدیریت سرمایه بر اساس سرمایه اندک به میزان وقت و تلاشی که برای انجام معاملات خرج میکنید ارزش چندانی ندارد.
در پراپ تریدینگ مجموعه traderscombat با هزینه ای به مراتب کمتر، سرمایه بیشتری دریافت خواهید کرد که در اختیار گذاشتن این امکانات میتواند علاوه بر قابلیت درامدزایی مورد انتظار، در سلب شدن معاملات قمارگونه، به شما کمک کند.

لینک ثابت

تمام افراد فعال بازارهای مالی میتوانند در این مجموعه فعالیت داشته باشند. لازم به ذکر است فعالیت در هر نوع از بازارهای مالی دارای ریسک است و امکان ازدست رفتن سرمایه یا بخشی از آن وجود دارد، بنابراین بایستی افراد با دانش کافی و قبول ریسک شروع به فعالیت کنند. لذا، بهتر است با سرمایه مازاد خود در هر نوع بازار مالی فعالیت داشته باشید.

خوشبختانه در این مجموعه نسبت ضرر شما به نسبت مبلغی که بابت سود میتوانید دریافت کنید، بسیار ناچیز بوده و این باعث میشود که از ضرر کردن با مبالغ بالاتر جلوگیری کنید.

لینک ثابت

پیش از شروع این پروژه، با معامله گرانی با تجربه گروهی راه اندازی کردیم و به ارزیابی عملکرد این گروه پرداختیم. انتخاب سبک معاملاتی و نحوه ی مدیریت ریسک را به عهده ی افراد معامله گر گذاشتیم. عده ای مشکل در کنترل ریسک و برخی ایراد در پیاده سازی استراتژی داشتند. اما کسانی که عملکرد منضبط داشتند و همچنین مدیریت سرمایه و پیاده سازی استراتژی را بصورت صحیح انجام می دادند، به نتایج مثبت دست یافتند. این رویداد یک جامعه آماری از تعداد افرادی محدود با تجربه در بازار بود تا این که درنهایت تصمیم گرفتیم این گروه را وسعت ببخشیم و آن را در قالب مسابقه برای عموم به صورت کاملاً متنوع برپا کنیم.

پس از تجربه موفق از مسابقه ای که چهارماه به طول انجامید، مصمم شدیم خدمتی نو به همکاران خود ارائه دهیم که آن اعطای سرمایه بنا به شایستگی افراد است. در این بین کسانی که یک استراتژی سودده با توان مدیریت ریسک و سرمایه داشته باشند، میتوانند شانس خود را برای دریافت سرمایه مناسب، جهت سودآوری بیشتر در معاملات امتحان کنند.

مجموعه تامین سرمایه ما بدنبال معامله گرانی با تجربه و سودده است.

سالهاست معامله گران تجربیات خوبی در بازار کسب کردند. میتوان گفت که اکثر معامله گران بازار فرامین تحلیل تکنیکال و فاندامنتال را بخوبی یاد گرفته و در جای خود بهترین تحلیلگر ها می باشند. تمامی سبک های معاملاتی، به نوبه خود سودساز هستند. اما  یکی مهمترین دغدغه های یک معامله گر، انجام معاملات با سرمایه کافی هست تا ارزش کافی جهت گذاشتن وقت و انرژی را داشته باشد.

در این شکل از همکاری، ریسک ها به حداقل میرسد. چه معامله گر و چه مجموعه که بنا دارد برای شما سرمایه اختصاص دهد. چنانچه نتوانستید به هر دلیلی سود کنید، از احتمال ضرر های بزرگ جلوگیری کرده اید وچنانچه با داشتن استراتژی سودده و رعایت مدیریت سرمایه توانستید به سوددهی مستمر برسید، بسته های تشویقی شامل افزایش سرمایه بصورت دوره ای را برای شما تا سقف دو میلیون دلار فراهم خواهیم ساخت.

لینک ثابت

برای معاملات گروهی کاربران باید از قبل به پشتیبانی و کارشناسان مجموعه Traders Combat اطلاع رسانی کنند تا تمهیدات لازم اتخاذ شود، توجه داشته باشید در صورت مشاهده تریدهای مشترک در حساب های متفاوت، نقض قانون تلقی شده و بنا به بررسی کارشناسان مجموعه، تصمیمات لازم اتخاذ می گردد.

لینک ثابت

هدف پراپ فرم ها ایجاد امکانی برای توانایی های اشخاص با استعداد برای گرفتن سرمایه است. اکسپرتهای موجود در فضای نت هم اکثرا تجاری بوده و در دراز مدت تقریبا همه آنها ضرر ده هستند و سرمایه شخص یا هر مجموعه ای را به خطر میندارند و همینطور نشانگر توانایی فرد برای مدیریت سرمایه یا روشی قابل اتکا برای پیدا کردن موقعیتهای معاملاتی نیستند. بنابراین مجموعه ما برای چالشهای فوق بدلیل حفظ دارایی خود استفاده از اکسپرتهای تجاری را مجاز نمیداند. اکسپرت های تجاری از جمله تیک اسکلپ و آربیتراژ ممنوع بوده و در صورت استفاده از اکسپرت و همچنین معاملات دستی از این نوع روش ها، نقض قانون محسوب می شود.
استفاده از اکسپرت های مدیریت سرمایه مشکلی ندارد،
لازم به ذکر است برای اکسپرتهای اتو تریدی که به صورت شخصی تهیه و استفاده می کنید باید حتما یک نسخه از آن را برای پشتیبانی ارسال کنید تا کارشناسان مجموعه بررسی های لازم را انجام داده و مجوز استفاده از آن را بررسی کنند. این اکسپرت ها باید در مالکیت خود اشخاص بوده (اکسپرت خصوصی باشد) و کاربر بتواند در قسمت کامنت معاملات از نام شرکت (Traders Combat) استفاده کند. ضمناً برای اطمینان خاطر میتوانید تاریخ انقضای یک هفته ای را در اکسپرت ارسالی لحاظ بفرمائید.

لینک ثابت

خیر، شما میتوانید با همان ادرس ایمیل و رمز عبور در وبسایت قبلی وارد پنل کاربری خود شوید.
توجه داشته باشید پس از لاگین شدن بایستی نام و نام خانوادگی خود را در بخش پروفایل درج و ثبت کنید تا مراحل بعدی برای شما قابل دسترس باشد.

لینک ثابت

زمان انجام یک معامله بایستی بیش از 1دقیقه و به عبارتی دست کم 61 ثانیه باشد، درصورتی که معامله کمتر از 1دقیقه به طول بیانجامد نقض قانون تلقی شده و تنها ضرر آن معامله محاسبه خواهد گردید.
لذا کسب سود در معاملات زیر 1دقیقه در پنل آنالیز شما لحاظ نخواهد شد.

لینک ثابت

اسکلپ در صورتی که معامله حداقل 1دقیقه(بیش از 60ثانیه) باز باشد مجاز است در غیر اینصورت نقض قوانین صورت گرفته است و چنانچه معامله در عدد مثبت بسته شود سود آن لحاظ نخواهد شد در حالی که ضرر آن در حساب کاربری شما اعمال خواهد گردید.

لینک ثابت

مسابقات به صورت دوره ای برگزار خواهد شد. شما میتوانید برای اطلاع از شروع مسابقات در شبکه های اجتماعی ما عضو شوید.

لینک ثابت

بله. شما میتوانید در مرحله ارزیابی پس از اتمام دوره تقویمی در صورت بازنشانی(ریست) و تمدید(اکستند) و یا زمان ورود به مرحله راستی آزمایی درخواست خود را از طریق تیکت به کارشناسان ما اطلاع دهید.

لینک ثابت

در مرحله دریافت سرمایه بروکر اکسی(axi) در نسخه متاتریدر4 ، سوئیس کوت (SWISS QUOTE) درمتاتریدر 4 و 5 به شما ارائه خواهد شد.

لینک ثابت

بلافاصله پس از پاس شدن این مراحل، درخواست شما به صورت خودکار در صف بررسی قرار خواهد گرفت، توجه داشته باشید به محض رسیدن به تارگت مراحل فوق بایستی تمام معاملات حساب شما بسته باشند.

لینک ثابت

پس از کسب سود در مرحله دریافت سرمایه با اولین برداشت، وجه پرداختی شما به علاوه 80درصد از مبلغ سود معاملاتی به حساب شما واریز خواهد شد.
لازم به ذکر است اولین برداشت سود و ریفاند پس از انجام 10 روز معاملاتی خواهد بود.

لینک ثابت

در بخش آنالیز میتوانید تمام اطلاعات مورد نیاز معاملات خود را اعم از دراودان روزانه و کل، روزهای معاملاتی و تقویمی، اکوئیتی و بالانس، تاریخچه معاملاتی و تمام داده های مربوط به حساب معاملاتی را بر اساس قوانین مجموعه به صورت گراف و اشکال مختلف با بروزترین زمان ممکن ملاحظه فرمایید. توجه داشته باشید مبنای محاسبه دروادان، تنها بر اساس پنل آنالیز خواهد بود.

لینک ثابت

بازنشانی حساب: چنانچه پس از پایان دوره و تکمیل 5 روز معاملاتی، در مراحل ارزیابی و راستی آزمایی حساب شما مثبت و تمام معاملات بسته شده باشد، در حالی که نقض قوانین صورت نگرفته باشد، میتوانید درخواست خود را جهت بازنشانی حساب ظرف مدت 24 ساعت در کابین شخصی خود ثبت نمایید. پس از بررسی، حساب جدید با اطلاعات بالانس اولیه(پلن خریداری شده) برای شما ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است استفاده از این امکان نامحدود بوده و چنانچه واجد شرایط باشید، میتوانید درخواست خود را ثبت کنید.

تمدید حساب: همانند شرایط بازنشانی چنانچه پس از پایان دوره و تکمیل 5 روز معاملاتی، در مرحله ارزیابی حساب شما مثبت و بدون نقض قوانین باشد، میتوانید درخواست خود را جهت تمدید حساب ظرف مدت 24 ساعت در کابین شخصی خود ثبت نمایید. پس از بررسی، حساب شما به مدت 10 روز تمدید خواهد شد. لازم به ذکر است این امکان برای هر حساب فقط در مرحله ی ارزیابی و تنها یک بار قابل استفاده می باشد.

لینک ثابت

چنانچه در مرحله دریافت سرمایه معامله گر بتواند با کسب سود 8درصد سود به صورت مداوم در بازه 3 ماهه و مدیریت ریسک حساب را جهت کنترل حدضرر روزانه حداکثر به میزان 3درصد و حدضرر کل به مقدار 5درصد، برقرار داشته باشد، مشمول 25درصد افزایش سرمایه ضمن برخورداری از امکان تقسیم سود تا 90درصد خواهد شد.
پس از ایجاد شرایط فوق میتوانید درخواست افزایش سرمایه را به کارشناسان واحد پشتیبانی اطلاع دهید تا پس از بررسی تغییرات مربوطه به حساب شما اعمال شود.
توجه داشته باشید چنانچه بهره مندی از امکان افزایش سرمایه برای شما میسر نگردید هیچ گونه تغییر و محدودیت در حساب و روند قوانین مرحله دریافت سرمایه ایجاد نخواهد شد.

لینک ثابت

قبل از درخواست سرمایه سعی کردیم تمامی شرایط بروکرها را برای شما توضیح دهیم. اما با اینحال شما انتخاب خواهید کرد کدام بروکر را انتخاب میکنید. لذا قبل از درخواست سرمایه لطفاً تمامی جوانب بروکرها را بررسی و سپس اقدام به درخواست سرمایه کنید و این مجموعه هرگونه مسئولیتی در قبال هرنوع خطا و اشتباه بروکرها را از خود سلب میکند. در اینجا شما میتوانید نقد و بررسی بروکرها را مشاهده بفرمائید.

لینک ثابت

در ابتدا شما با ارسال تیکت میتوانید شکایت خود را ثبت و کارشناسان مجموعه جواب شما را در اسرع وقت خواهند داد. چنانچه پاسخ مناسبی دریافت نکردید میتوانید در بخش تماس با ما با ثبت شماره تلفن خود، شکایت خود به صورت متنی ثبت کنید و منتظر باشید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند.
داشته باشید چنانچه در فضای مجازی بغیر از مجاری ارتباطی با مجموعه Traders Combat شکایتی مبنی بر پرداخت نکردن و پاس نکردن پلن توسط هر کاربر منتشر شود، شرکت برای اعاده حیثیت حق این را دارد که حساب شخص را با سند و مدرک در معرض عموم قرار دهد.

لینک ثابت

چنانچه معامله گر بتواند در مرحله دریافت سرمایه در 3ماه متوالی مدیریت ریسک حساب را جهت کنترل حدضرر روزانه حداکثر به میزان 3درصد و حدضرر کل به مقدار 5درصد، برقرار داشته باشد، مشمول تقسیم سود تا 90درصد ضمن برخورداری از امکان افزایش سرمایه تا25درصد خواهد شد.
پس از ایجاد شرایط فوق میتوانید درخواست افزایش سرمایه را به کارشناسان واحد پشتیبانی اطلاع دهید تا پس از بررسی تغییرات مربوطه به حساب شما اعمال شود.
توجه داشته باشید چنانچه بهره مندی از امکان تقسیم سود تا90درصد برای شما میسر نگردید هیچ گونه تغییر و محدودیت در حساب و روند قوانین مرحله دریافت سرمایه ایجاد نخواهد شد.

لینک ثابت

در صورتی که در مرحله دریافت سرمایه نقض قوانین صورت نگرفته باشد، حساب معاملاتی حداکثر تا چهار هفته با اطلاع قبلی و طبق تقویم تسویه پایدار خواهد بود، پس از تسویه حساب دوره اطلاعات اکانت معاملاتی جدید به صورت خودکار با اخرین اکوئیتی ثبت شده در روز جمعه بر اساس حساب قبل، به شما ارائه خواهد شد.
توجه فرمایید مدیریت بستن معاملات در موعد تسویه حساب دوره به عهده ی معامله گر میباشد.

لینک ثابت

با اولین روز معاملاتی (اولین روزی که در آن معامله صورت گیرد) مرحله ارزیابی یا راستی آزمایی شروع و مدت زمان آن به ترتیب 30 و 60 روز تقویمی ادامه خواهد داشت.
توجه داشته باشید فرصت شروع مراحل، پس از دریافت حساب معاملاتی یک هفته خواهد بود، چنانچه پس از گذشت 7روز تقویمی اولین معامله خود را انجام ندهید، شروع مرحله از تاریخ ارائه حساب معاملاتی محاسبه خواهد شد.
مثال برای زمان شروع معاملات در مراحل ارزیابی و راستی آزمایی:
برای مثال در روز دوشنبه ساعت ۱۵ حساب معاملاتی شما در کابین پراپ قابل مشاهده شده است.
حالت اول : شما اولین معامله خود را در روز پنج شنبه (قبل از اتمام فرصت یک هفته ای ) انجام خواهید داد ، در حال حاضر شما ۳۰ روز تقویمی از روز پنجشنبه فرصت دارید تا چالش خود را تکمیل نمایید
حالت دوم : شما اولین معامله خود را در روز دوشنبه ی هفته بعدی در ساعت ۱۶ (بعد از گذشت یک هفته از دریافت حساب ) انجام خواهید داد ، در این حالت تاریخ شروع چالش شما از زمانی که حساب را دریافت نموده اید محاسبه خواهد شد.

لینک ثابت

مجموعه traderscombat با هدف مشتری مداری در بازه های زمانی مختلف برای معامله گران کدهای تخفیف متنوعی در نظر خواهد گرفت، شما میتوانید جهت اطلاع از این بهره مندی شبکه های اجتماعی مجموعه را دنبال کنید.
پس از گرفتن کد تخفیف در بخش دریافت سرمایه میتوانید کد آن را وارد کنید. لازم به ذکر است استفاده همزمان از برخی کدهای تخفیف امکان پذیر است.

لینک ثابت

شما میتوانید از طریق معرفی به افراد در این مجموعه برای اولین خرید پلن توسط کد و یا لینک رفرال خود، 5درصد سود کسب کنید.
درخواست برداشت سود حاصل شده در روزهای شنبه امکان پذیر خواهد بود که ظرف یک روز کاری به حساب کریپتویی شما واریز خواهد شد.
لازم به ذکر است حداقل مبلغ دریافتی جهت فعال سازی درگاه برداشت توسط کاربر 5 دلار می باشد.

لینک ثابت

درصورتی که تمام معاملات شما قبل از مسدود شدن بسته باشد، بلافاصله حساب معاملاتی جدید با اخرین بالانس ثبت شده برای شما ارسال می شود، در حالتی که معامله باز در سود داشته باشید آخرین اکوئیتی ثبت شده، در حساب جدید لحاظ خواهد شد و چنانچه مجموع معامله های باز شما در ضرر باشد جهت دلجویی از اتفاق پیش آمده، در حساب معاملاتی جدید ضرر شناور اعمال نمی شود و مبنای ایجاد حساب بر اساس آخرین بالانس خواهد بود.

لینک ثابت

تغییر رمز حساب معاملاتی در مراحل چالش مانعی ندارد اما تغییر سرمایه گذار یا اینوستور پسورد در تمام مراحل(چالش ها و دریافت سرمایه) به هیچ وجه پذیرفته نیست و درصورت مشاهده بر اساس نقض قوانین اکانت شما مسدود خواهد گردید. لازم به ذکر است تغییر پسوورد شما توسط ربات رصد و بلافاصله به بخش تخلفات ارسال خواهد شد.

لینک ثابت

بررسی تمام مشکلات و درخواست های مربوط به حساب از طریق ارسال تیکت نیز امکان پذیر است.
کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی نیازهای شما خواهند بود.

لینک ثابت

حداقل سن قانونی کاربران برای تایید مدارک و تکمیل ثبت نام 18 سال می باشد.
توجه داشته باشید چنانچه مدارک هویتی شما با قوانین مجموعه مطابقت نداشته باشد، تایید مراحل ثبت نام انجام نخواهد شد.
لازم به ذکر است مدیریت حساب هر اکانت بایستی توسط خود شخص انجام گردد در غیر اینصورت منجر به نقض قوانین خواهد شد.

لینک ثابت

در مرحله دریافت سرمایه بروکر اکسی(axi) در نسخه متاتریدر4 ، سوئیس کوت (SWISS QUOTE) درمتاتریدر 4 و 5، تا اهرم 1:100 به شما ارائه خواهد شد، درصورتی که در مراحل چالش انتخاب و استفاده از بروکرها طبق لیست درج شده در پنل کاربری امکان پذیر می باشد.
در مرحله دریافت سرمایه در صورت رعایت قوانین، محدودیت زمانی و کسب سود وجود نخواهد داشت.
در مرحله دریافت سرمایه نقض قوانین معاملات خبری در مرتبه چهارم منجر به مسدود شدن حساب کاربر خواهد شد اما در مراحل چالش، نقض قوانین ترید خبری محدودیت تعداد دفعات جهت مردودی حساب وجود ندارد و تنها سود آن معاملات در پنل آنالیز لحاظ نخواهد گردید.
در مرحله دریافت سرمایه حداکثر ریسک مجاز پوزیشن های باز 2درصد می باشد به عبارتی مجموع ضرر کل معاملات باز حساب نباید بیشتر از 2درصد باشد، درحالی که برای مراحل چالش این محدودیت وجود ندارد. توجه داشته باشید در تمام مراحل(چالش و ریل) دراودان مجاز روزانه 5درصد از آخرین بالانس ساعت صفر بروکر و دراودان مجاز کل 12 درصد از مبلغ اولیه پلن خواهد بود.

لینک ثابت

بله، هر کاربر در هفته تنها یک بار مجاز به خرید پلن می باشد، چنانچه بیشتر از حد مجاز پرداخت داشته باشید حساب شما تا هفته آینده فریز خواهد شد.
لازم به ذکر است طبق قوانین، سقف استفاده از پلن های فعال، 2 عدد می باشد.

لینک ثابت