شما میتوانید در بخش ورود به کابین شخصی گزینه “رمز عبور را فراموش کردم” را کلیک و سپس ایمیل خود را وارد کنید.

لینک ثابت

حساب شما از طریق سیستم هوش مصنوعی نظارت می شود و جزئیات آن به منظور جلوگیری از هرگونه سواستفاده های احتمالی، پردازش و بلافاصله اطلاعات مورد نیاز به پنل آنالیز شما منتقل خواهد شد.

لینک ثابت

خیر، بروکری که به شما ارائه خواهد شد یکی از گزینه های موجود در مجموعه است. شما میتوانید در حساب کاربری خود اطلاعات و لیست بروکرهای درج شده را مشاهده، بررسی و انتخاب کنید.

لینک ثابت

شما میتوانید حداکثر 2حساب فعال(در حال انجام) و تا سقف 200.000 دلار داشته باشید. توجه داشته باشید چنانچه قصد کپی کردن معاملات بین 2حساب حود داشته باشید بایستی قبل از انجام معاملات از طریق تیکت به کارشناسان ما اطلاع دهید.

لینک ثابت

تقسیم سود 80 درصد برای تریدر و 20 درصد برای مجموعه است. لازم به ذکر است درصورت رعایت حدضرر روزانه کمتر از 3درصد و حدضرر کل کمتر از 5درصد در 3ماه متوالی، سهم سود تریدر میتواند تا 90 درصد افزایش یابد.

لینک ثابت

بله. شما میتوانید در مرحله ارزیابی پس از اتمام دوره تقویمی در صورت بازنشانی(ریست) و تمدید(اکستند) و یا زمان ورود به مرحله راستی آزمایی درخواست خود را از طریق تیکت به کارشناسان ما اطلاع دهید.

لینک ثابت

در مرحله دریافت سرمایه بروکر اکسی(axi) در نسخه متاتریدر4 ، سوئیس کوت (SWISS QUOTE) درمتاتریدر 4 و 5 به شما ارائه خواهد شد.

لینک ثابت

بلافاصله پس از پاس شدن این مراحل، درخواست شما به صورت خودکار در صف بررسی قرار خواهد گرفت، توجه داشته باشید به محض رسیدن به تارگت مراحل فوق بایستی تمام معاملات حساب شما بسته باشند.

لینک ثابت

پس از کسب سود در مرحله دریافت سرمایه با اولین برداشت، وجه پرداختی شما به علاوه 80درصد از مبلغ سود معاملاتی به حساب شما واریز خواهد شد.
لازم به ذکر است اولین برداشت سود و ریفاند پس از انجام 10 روز معاملاتی خواهد بود.

لینک ثابت

در بخش آنالیز میتوانید تمام اطلاعات مورد نیاز معاملات خود را اعم از دراودان روزانه و کل، روزهای معاملاتی و تقویمی، اکوئیتی و بالانس، تاریخچه معاملاتی و تمام داده های مربوط به حساب معاملاتی را بر اساس قوانین مجموعه به صورت گراف و اشکال مختلف با بروزترین زمان ممکن ملاحظه فرمایید. توجه داشته باشید مبنای محاسبه دروادان، تنها بر اساس پنل آنالیز خواهد بود.

لینک ثابت

بازنشانی حساب: چنانچه پس از پایان دوره و تکمیل 5 روز معاملاتی، در مراحل ارزیابی و راستی آزمایی حساب شما مثبت و تمام معاملات بسته شده باشد، در حالی که نقض قوانین صورت نگرفته باشد، میتوانید درخواست خود را جهت بازنشانی حساب ظرف مدت 24 ساعت در کابین شخصی خود ثبت نمایید. پس از بررسی، حساب جدید با اطلاعات بالانس اولیه(پلن خریداری شده) برای شما ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است استفاده از این امکان نامحدود بوده و چنانچه واجد شرایط باشید، میتوانید درخواست خود را ثبت کنید.

تمدید حساب: همانند شرایط بازنشانی چنانچه پس از پایان دوره و تکمیل 5 روز معاملاتی، در مرحله ارزیابی حساب شما مثبت و بدون نقض قوانین باشد، میتوانید درخواست خود را جهت تمدید حساب ظرف مدت 24 ساعت در کابین شخصی خود ثبت نمایید. پس از بررسی، حساب شما به مدت 10 روز تمدید خواهد شد. لازم به ذکر است این امکان برای هر حساب فقط در مرحله ی ارزیابی و تنها یک بار قابل استفاده می باشد.

لینک ثابت

چنانچه در مرحله دریافت سرمایه معامله گر بتواند با کسب سود 8درصد سود به صورت مداوم در بازه 3 ماهه و مدیریت ریسک حساب را جهت کنترل حدضرر روزانه حداکثر به میزان 3درصد و حدضرر کل به مقدار 5درصد، برقرار داشته باشد، مشمول 25درصد افزایش سرمایه ضمن برخورداری از امکان تقسیم سود تا 90درصد خواهد شد.
پس از ایجاد شرایط فوق میتوانید درخواست افزایش سرمایه را به کارشناسان واحد پشتیبانی اطلاع دهید تا پس از بررسی تغییرات مربوطه به حساب شما اعمال شود.
توجه داشته باشید چنانچه بهره مندی از امکان افزایش سرمایه برای شما میسر نگردید هیچ گونه تغییر و محدودیت در حساب و روند قوانین مرحله دریافت سرمایه ایجاد نخواهد شد.

لینک ثابت

چنانچه معامله گر بتواند در مرحله دریافت سرمایه در 3ماه متوالی مدیریت ریسک حساب را جهت کنترل حدضرر روزانه حداکثر به میزان 3درصد و حدضرر کل به مقدار 5درصد، برقرار داشته باشد، مشمول تقسیم سود تا 90درصد ضمن برخورداری از امکان افزایش سرمایه تا25درصد خواهد شد.
پس از ایجاد شرایط فوق میتوانید درخواست افزایش سرمایه را به کارشناسان واحد پشتیبانی اطلاع دهید تا پس از بررسی تغییرات مربوطه به حساب شما اعمال شود.
توجه داشته باشید چنانچه بهره مندی از امکان تقسیم سود تا90درصد برای شما میسر نگردید هیچ گونه تغییر و محدودیت در حساب و روند قوانین مرحله دریافت سرمایه ایجاد نخواهد شد.

لینک ثابت

در صورتی که در مرحله دریافت سرمایه نقض قوانین صورت نگرفته باشد، حساب معاملاتی حداکثر تا چهار هفته با اطلاع قبلی و طبق تقویم تسویه پایدار خواهد بود، پس از تسویه حساب دوره اطلاعات اکانت معاملاتی جدید به صورت خودکار با اخرین اکوئیتی ثبت شده در روز جمعه بر اساس حساب قبل، به شما ارائه خواهد شد.
توجه فرمایید مدیریت بستن معاملات در موعد تسویه حساب دوره به عهده ی معامله گر میباشد.

لینک ثابت

با اولین روز معاملاتی (اولین روزی که در آن معامله صورت گیرد) مرحله ارزیابی یا راستی آزمایی شروع و مدت زمان آن به ترتیب 30 و 60 روز تقویمی ادامه خواهد داشت.
توجه داشته باشید فرصت شروع مراحل، پس از دریافت حساب معاملاتی یک هفته خواهد بود، چنانچه پس از گذشت 7روز تقویمی اولین معامله خود را انجام ندهید، شروع مرحله از تاریخ ارائه حساب معاملاتی محاسبه خواهد شد.
مثال برای زمان شروع معاملات در مراحل ارزیابی و راستی آزمایی:
برای مثال در روز دوشنبه ساعت ۱۵ حساب معاملاتی شما در کابین پراپ قابل مشاهده شده است.
حالت اول : شما اولین معامله خود را در روز پنج شنبه (قبل از اتمام فرصت یک هفته ای ) انجام خواهید داد ، در حال حاضر شما ۳۰ روز تقویمی از روز پنجشنبه فرصت دارید تا چالش خود را تکمیل نمایید
حالت دوم : شما اولین معامله خود را در روز دوشنبه ی هفته بعدی در ساعت ۱۶ (بعد از گذشت یک هفته از دریافت حساب ) انجام خواهید داد ، در این حالت تاریخ شروع چالش شما از زمانی که حساب را دریافت نموده اید محاسبه خواهد شد.

لینک ثابت

درصورتی که تمام معاملات شما قبل از مسدود شدن بسته باشد، بلافاصله حساب معاملاتی جدید با اخرین بالانس ثبت شده برای شما ارسال می شود، در حالتی که معامله باز در سود داشته باشید آخرین اکوئیتی ثبت شده، در حساب جدید لحاظ خواهد شد و چنانچه مجموع معامله های باز شما در ضرر باشد جهت دلجویی از اتفاق پیش آمده، در حساب معاملاتی جدید ضرر شناور اعمال نمی شود و مبنای ایجاد حساب بر اساس آخرین بالانس خواهد بود.

لینک ثابت

تغییر رمز حساب معاملاتی در مراحل چالش مانعی ندارد اما تغییر سرمایه گذار یا اینوستور پسورد در تمام مراحل(چالش ها و دریافت سرمایه) به هیچ وجه پذیرفته نیست و درصورت مشاهده بر اساس نقض قوانین اکانت شما مسدود خواهد گردید. لازم به ذکر است تغییر پسوورد شما توسط ربات رصد و بلافاصله به بخش تخلفات ارسال خواهد شد.

لینک ثابت

در مرحله دریافت سرمایه بروکر اکسی(axi) در نسخه متاتریدر4 ، سوئیس کوت (SWISS QUOTE) درمتاتریدر 4 و 5، تا اهرم 1:100 به شما ارائه خواهد شد، درصورتی که در مراحل چالش انتخاب و استفاده از بروکرها طبق لیست درج شده در پنل کاربری امکان پذیر می باشد.
در مرحله دریافت سرمایه در صورت رعایت قوانین، محدودیت زمانی و کسب سود وجود نخواهد داشت.
در مرحله دریافت سرمایه نقض قوانین معاملات خبری در مرتبه چهارم منجر به مسدود شدن حساب کاربر خواهد شد اما در مراحل چالش، نقض قوانین ترید خبری محدودیت تعداد دفعات جهت مردودی حساب وجود ندارد و تنها سود آن معاملات در پنل آنالیز لحاظ نخواهد گردید.
در مرحله دریافت سرمایه حداکثر ریسک مجاز پوزیشن های باز 2درصد می باشد به عبارتی مجموع ضرر کل معاملات باز حساب نباید بیشتر از 2درصد باشد، درحالی که برای مراحل چالش این محدودیت وجود ندارد. توجه داشته باشید در تمام مراحل(چالش و ریل) دراودان مجاز روزانه 5درصد از آخرین بالانس ساعت صفر بروکر و دراودان مجاز کل 12 درصد از مبلغ اولیه پلن خواهد بود.

لینک ثابت

بله، هر کاربر در هفته تنها یک بار مجاز به خرید پلن می باشد، چنانچه بیشتر از حد مجاز پرداخت داشته باشید حساب شما تا هفته آینده فریز خواهد شد.
لازم به ذکر است طبق قوانین، سقف استفاده از پلن های فعال، 2 عدد می باشد.

لینک ثابت