بعد از ورود به کابینه شخصی در سایت میتوانید مشخصات حساب خود را مشاهده فرمائید.

لینک ثابت

حداقل زمان برای تکمیل مرحله ی ارزیابی، 5 روز معاملاتی و 30 روز تقویمی است. چنانچه در انتهای دوره حساب شما در سود باشد میتوانید از کابین شخصی خود درخواست بازنشانی(reset) و یا تمدید(extend) ثبت کنید.

لینک ثابت

از ساعت صفر بروکر رقم بالانس مبنای محاسبه حدضرر روزانه است. در آن روز شما مجاز هستید حداکثر تا 5% از مبلغ بالانس، حساب خود را در معرض ریسک قرار دهید.
توجه داشته باشید اکوئیتی(مبلغ شناور) تا انتهای بسته شدن کندل روزانه نباید مقدار حدضرر روزانه را لمس کند در غیر اینصورت نقض قوانین صورت گرفته است.

لینک ثابت

این دو مرحله صرفاً برای سنجش عملکرد شماست که باید توانایی خود برای کسب سود را به ما ثابت کنید. بعبارتی ریسک کپی ترید برای کسانی که در دو مرحله ابتدایی هستند بالاست. چنانچه توانایی شما در دو مرحله به ما اثبات شد، آنگاه با افتخار شما معامله گر مجموعه traderscombat هستید و سپس میتوانیم تقسیم سود را با شما انجام دهیم.

لینک ثابت

مجموعه traderscombat با هدف مشتری مداری در بازه های زمانی مختلف برای معامله گران کدهای تخفیف متنوعی در نظر خواهد گرفت، شما میتوانید جهت اطلاع از این بهره مندی شبکه های اجتماعی مجموعه را دنبال کنید.
پس از گرفتن کد تخفیف در بخش دریافت سرمایه میتوانید کد آن را وارد کنید. لازم به ذکر است استفاده همزمان از برخی کدهای تخفیف امکان پذیر است.

لینک ثابت