خرید پلن، بعبارتی عقد قرارداد بین شما و مجموعه traderscombat است. لذا امکان تغییر پلن را ندارید.

لینک ثابت

بله، شما میتوانید در دو پلن مجزا در مراحل چالش ها و دریافت سرمایه معامله کنید.
جهت ادغام حساب ها پس از ورود به مرحله دریافت سرمایه، میتوانید درخواست خود را به واحد پشتیبانی ارجاع دهید.

لینک ثابت

همه ی نمادهایی که در واچ لیست متاتریدر بروکر وجود دارند را میتوانید معامله کنید.

لینک ثابت

مارتینگل و معاملات ضریب دار مجاز است، اما به دلیل متحمل شدن ریسک زیاد جهت از دست دادن حساب، انجام این گونه معاملات را به شما توصیه نمی کنیم.
هج کردن در یک حساب مجاز است اما انجام هج در زمان خبرهای مهم و سواستفاده از فقدان اسلیپیج در حرکات سریع ناشی از اخبار، تخلف محسوب می شود، مجموعه ما با استفاده از هوش مصنوعی این معاملات را رصد میکند، همچنین درصورتی که هج بین حساب های یک یا چند کاربر بصورت مشکوک معامله شود، این عمل مصداق نقض قوانین است و منجر به مسدود شدن حساب ها خواهد شد.

لینک ثابت

بله. هیچ مانعی برای معامله بین چند حساب وجود ندارد و شما میتوانید در بین حساب های خود معامله و همچنین کپی ترید داشته باشید.
توجه فرمایید کپی معاملات و استفاده از یک سیگنال معاملاتی در بین کاربران و به صورت گروهی تنها با تایید کارشناس مجموعه امکان پذیر خواهد بود در غیر اینصورت منجر به نقض قوانین خواهد شد.

با اینحال هج کردن یا باز کردن پوزیشن هم حجم یا حجم های نزدیک و همزمان معکوس در حسابهای مختلف برای پاس کردن چالشها به منزله سو استفاده از مجموعه TradersCombat تلقی شده و هر دو حساب مردود میشود.

سیستم هوش مصنوعی بررسی حسابها امکان شناسایی این نوع عملکرد را دارد و مردودی حسابها هم با ارائه مدرک از طرف مجموعه انجام میشود

لینک ثابت

چنانچه در دوره ی تقویمی مراحل ارزیابی و راستی آزمایی به حد سود مجاز نرسیدید و نقض قوانین حداقل روزهای معاملاتی، دراودان روزانه و دراودان کل را بر روی حساب اعمال نکرده باشید و حساب حداقل ۱ سنت در سود باشد 24 ساعت فرصت خواهید داشت به صورت رایگان حساب جدید خود را درخواست کنید. لازم به ذکر است این بازنشانی حساب بدون محدودیت تعداد برای شما در نظر گرفته شده است.

لینک ثابت

به دلیل عدم وجود اسلیپیج(لغزش قیمت) در حساب های آزمایشی و سو استفاده های ناشی از نوسانات سریع قیمت، انجام معاملات و فعال شدن پندینگ اردرها(دستورات معاملاتی درحال انتظار)، دست کم 2دقیقه قبل و 2 دقیقه بعد از خبرهای مهم بر روی تمام نمادها ممنوع میباشد.
شما می توانید اخبار مهم را از وبسایت رسمی فارکس_فکتوری و کانال_تلگرام مجموعه دنبال کنید. ملاک ممنوعیت فقط باز شدن معامله در زمان خبرهای مهم که با رنگ قرمز نمایش داده شده است، می باشد بنابراین استاپ و تارگت خوردن معامله در زمان خبر شامل نقض قوانین خبری نمی باشد.
لازم به ذکر است درصورت پیشامد هرگونه سهل انگاری سود حاصل از این معاملات لحاظ نخواهد شد و ضرر آن در حساب کاربری ثبت و اعمال خواهد گردید. توجه داشته باشید این تخلف در مرحله دریافت سرمایه دارای محدودیت خواهد بود به طوری که انجام آن تا سه بار اخطار و‌ در مرتبه چهارم حساب مردود اعلام خواهد شد، لذا نهایت سعی خود را در رعایت پیشگیری این مهم بکار بگیرید.

لینک ثابت

خیر، به دلیل عدم وجود اسلیپیج(لغزش قیمت)، سرعت تغییرات قیمت، تاخیر در اجرای کپی معاملات، کاهش احتمالی سرعت سرور بروکر و امکان متضرر شدن مجموعه ناشی از فرایند کپی ترید، انجام معاملات و فعال شدن پندینگ اردرها(دستورات معاملاتی درحال انتظار)، دست کم 2دقیقه قبل و 2 دقیقه بعد از خبرهای مهم بر روی تمام نمادها ممنوع میباشد. شما میتوانید اخبار مهم را از وبسایت رسمی فارکس_فکتوری و کانال تلگرام مجموعه دنبال کنید. ملاک ممنوعیت فقط باز شدن معامله در زمان خبرهای مهم که با رنگ قرمز نمایش داده شده است، می باشد بنابراین استاپ و تارگت خوردن معامله در زمان خبر شامل نقض قوانین خبری نمی باشد.
لازم به ذکر است درصورت پیشامد سهل انگاری و انجام معامله در زمان خبر مهم، سود حاصل از این معاملات لحاظ نخواهد شد و ضرر آن در حساب کاربری ثبت و اعمال خواهد گردید. همچنین توجه داشته باشید در صورت انجام معاملات خبری در مرحله دریافت سرمایه، ممنوعیت تا 3 مرتبه از طریق ارسال اخطار و تذکر خواهد بود و سپس این تخلف در مرتبه ی چهارم منجر به مسدود شدن اکانت معامله گر خواهد شد، لذا نهایت سعی خود را در رعایت پیشگیری این مهم بکار بگیرید.

لینک ثابت

هیچ گونه ممنوعیتی در نگهداری معاملات و انتقال آن به روزهای بعد وجود ندارد.
مستحضر باشید که نگهداری یک معامله و انتقال آن به روزهای آتی, بعنوان یک روز معاملاتی محسوب خواهد شد.

لینک ثابت

خیر. شما مجاز هستید که معاملات خود را تا روزها نگه دارید.
به عبارتی محدودیت زمانی برای نگهداری معاملات درازمدت نخواهید داشت.

لینک ثابت

هر زمان که درخواست برداشت وجه داشتید ویا موعد تسویه حساب کامل دوره در مرحله دریافت سرمایه فرا رسید، میتوانید تمام معاملات خود را ببندید.
توجه داشته باشید تسویه حساب دوره به منزله ی مصرف شدن زمان یک حساب معاملاتی می باشد که پس از آن حساب جدید با اخرین تغییرات به شما ارائه خواهد شد.

لینک ثابت

برای معاملات گروهی کاربران باید از قبل به پشتیبانی و کارشناسان مجموعه Traders Combat اطلاع رسانی کنند تا تمهیدات لازم اتخاذ شود، توجه داشته باشید در صورت مشاهده تریدهای مشترک در حساب های متفاوت، نقض قانون تلقی شده و بنا به بررسی کارشناسان مجموعه، تصمیمات لازم اتخاذ می گردد.

لینک ثابت

استفاده از اکسپرت های مدیریت سرمایه مشکلی ندارد، اما اکسپرت های تیک اسکلپ و آربیتراژ ممنوع بوده و در صورت استفاده نقض قانون محسوب می شود.
لازم به ذکر است اکسپرتهای اتو تریدی که به صورت شخصی تهیه و استفاده می کنید باید حتما یک نسخه از آن را برای پشتیبانی ارسال کنید تا کارشناسان مجموعه بررسی های لازم را انجام داده و مجوز استفاده از آن را بررسی کنند. این اکسپرت ها باید در مالکیت خود اشخاص بوده (اکسپرت خصوصی باشد) و کاربر بتواند در قسمت کامنت معاملات از نام شرکت (Traders Combat) استفاده کند.

لینک ثابت

زمان انجام یک معامله بایستی بیش از 1دقیقه و به عبارتی دست کم 61 ثانیه باشد، درصورتی که معامله کمتر از 1دقیقه به طول بیانجامد نقض قانون تلقی شده و تنها ضرر آن معامله محاسبه خواهد گردید.
لذا کسب سود در معاملات زیر 1دقیقه در پنل آنالیز شما لحاظ نخواهد شد.

لینک ثابت

اسکلپ در صورتی که معامله حداقل 1دقیقه(بیش از 60ثانیه) باز باشد مجاز است در غیر اینصورت نقض قوانین صورت گرفته است و چنانچه معامله در عدد مثبت بسته شود سود آن لحاظ نخواهد شد در حالی که ضرر آن در حساب کاربری شما اعمال خواهد گردید.

لینک ثابت

چنانچه در مرحله دریافت سرمایه معامله گر بتواند با کسب سود 8درصد سود در بازه 3 ماهه و مدیریت ریسک حساب را جهت کنترل حدضرر روزانه حداکثر به میزان 3درصد و حدضرر کل به مقدار 5درصد، برقرار داشته باشد، مشمول 25درصد افزایش سرمایه ضمن برخورداری از امکان تقسیم سود تا 90درصد خواهد شد.
پس از ایجاد شرایط فوق میتوانید درخواست افزایش سرمایه را به کارشناسان واحد پشتیبانی اطلاع دهید تا پس از بررسی تغییرات مربوطه به حساب شما اعمال شود.
توجه داشته باشید چنانچه بهره مندی از امکان افزایش سرمایه برای شما میسر نگردید هیچ گونه تغییر و محدودیت در حساب و روند قوانین مرحله دریافت سرمایه ایجاد نخواهد شد.

لینک ثابت

قبل از درخواست سرمایه سعی کردیم تمامی شرایط بروکرها را برای شما توضیح دهیم. اما با اینحال شما انتخاب خواهید کرد کدام بروکر را انتخاب میکنید. لذا قبل از درخواست سرمایه لطفاً تمامی جوانب بروکرها را بررسی و سپس اقدام به درخواست سرمایه کنید و این مجموعه هرگونه مسئولیتی در قبال هرنوع خطا و اشتباه بروکرها را از خود سلب میکند. در اینجا شما میتوانید نقد و بررسی بروکرها را مشاهده بفرمائید.

لینک ثابت

در ابتدا شما با ارسال تیکت میتوانید شکایت خود را ثبت و کارشناسان مجموعه جواب شما را در اسرع وقت خواهند داد. چنانچه پاسخ مناسبی دریافت نکردید میتوانید در بخش تماس با ما با ثبت شماره تلفن خود، شکایت خود به صورت متنی ثبت کنید و منتظر باشید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند.
داشته باشید چنانچه در فضای مجازی بغیر از مجاری ارتباطی با مجموعه Traders Combat شکایتی مبنی بر پرداخت نکردن و پاس نکردن پلن توسط هر کاربر منتشر شود، شرکت برای اعاده حیثیت حق این را دارد که حساب شخص را با سند و مدرک در معرض عموم قرار دهد.

لینک ثابت

چنانچه معامله گر بتواند در مرحله دریافت سرمایه در 3ماه متوالی مدیریت ریسک حساب را جهت کنترل حدضرر روزانه حداکثر به میزان 3درصد و حدضرر کل به مقدار 5درصد، برقرار داشته باشد، مشمول تقسیم سود تا 90درصد ضمن برخورداری از امکان افزایش سرمایه تا25درصد خواهد شد.
پس از ایجاد شرایط فوق میتوانید درخواست افزایش سرمایه را به کارشناسان واحد پشتیبانی اطلاع دهید تا پس از بررسی تغییرات مربوطه به حساب شما اعمال شود.
توجه داشته باشید چنانچه بهره مندی از امکان تقسیم سود تا90درصد برای شما میسر نگردید هیچ گونه تغییر و محدودیت در حساب و روند قوانین مرحله دریافت سرمایه ایجاد نخواهد شد.

لینک ثابت

در صورتی که در مرحله دریافت سرمایه نقض قوانین صورت نگرفته باشد، حساب معاملاتی حداکثر تا چهار هفته با اطلاع قبلی و طبق تقویم تسویه پایدار خواهد بود، پس از تسویه حساب دوره اطلاعات اکانت معاملاتی جدید به صورت خودکار با اخرین اکوئیتی ثبت شده در روز جمعه بر اساس حساب قبل، به شما ارائه خواهد شد.
توجه فرمایید مدیریت بستن معاملات در موعد تسویه حساب دوره به عهده ی معامله گر میباشد.

لینک ثابت

با اولین روز معاملاتی (اولین روزی که در آن معامله صورت گیرد) مرحله ارزیابی یا راستی آزمایی شروع و مدت زمان آن به ترتیب 30 و 60 روز تقویمی ادامه خواهد داشت.
توجه داشته باشید فرصت شروع مراحل، پس از دریافت حساب معاملاتی یک هفته خواهد بود، چنانچه پس از گذشت 7روز تقویمی اولین معامله خود را انجام ندهید، شروع مرحله از تاریخ ارائه حساب معاملاتی محاسبه خواهد شد.
مثال برای زمان شروع معاملات در مراحل ارزیابی و راستی آزمایی:
برای مثال در روز دوشنبه ساعت ۱۵ حساب معاملاتی شما در کابین پراپ قابل مشاهده شده است.
حالت اول : شما اولین معامله خود را در روز پنج شنبه (قبل از اتمام فرصت یک هفته ای ) انجام خواهید داد ، در حال حاضر شما ۳۰ روز تقویمی از روز پنجشنبه فرصت دارید تا چالش خود را تکمیل نمایید
حالت دوم : شما اولین معامله خود را در روز دوشنبه ی هفته بعدی در ساعت ۱۶ (بعد از گذشت یک هفته از دریافت حساب ) انجام خواهید داد ، در این حالت تاریخ شروع چالش شما از زمانی که حساب را دریافت نموده اید محاسبه خواهد شد.

لینک ثابت

تغییر رمز حساب معاملاتی مانعی ندارد. ولی، تغییر رمز سرمایه گذار یا اینوستور پسورد به هیچ وجه ممکن پذیرفته نیست و درصورت مشاهده بر اساس نقض قوانین اکانت شما مسدود خواهد گردید. لازم به ذکر است تغییر پسوورد شما توسط ربات رصد و بلافاصله به بخش تخلفات ارسال خواهد شد.

لینک ثابت

در مرحله دریافت سرمایه بروکر اکسی(axi) تا اهرم 1:100 به شما ارائه خواهد شد، درصورتی که در مراحل چالش ها انتخاب و استفاده از سایر بروکرها امکان پذیر می باشد.
در مرحله دریافت سرمایه در صورت رعایت قوانین، محدودیت زمانی و کسب سود وجود نخواهد داشت.
در مرحله دریافت سرمایه نقض قوانین معاملات خبری در مرتبه چهارم منجر به مسدود شدن حساب کاربر خواهد شد اما در مراحل چالش، نقض قوانین ترید خبری محدودیت تعداد دفعات جهت مردودی حساب وجود ندارد و تنها سود آن معاملات در پنل آنالیز لحاظ نخواهد گردید.
در مرحله دریافت سرمایه حداکثر ریسک مجاز پوزیشن های باز 2درصد می باشد به عبارتی مجموع ضرر کل معاملات باز حساب نباید بیشتر از 2درصد باشد، درحالی که برای مراحل چالش این محدودیت وجود ندارد. توجه داشته باشید در تمام مراحل(چالش و ریل) دراودان مجاز روزانه 5درصد از آخرین بالانس ساعت صفر بروکر و دراودان مجاز کل 12 درصد از مبلغ اولیه پلن خواهد بود.

لینک ثابت

بله، هر کاربر در هفته تنها یک بار مجاز به خرید پلن می باشد، چنانچه بیشتر از حد مجاز پرداخت داشته باشید حساب شما تا هفته آینده فریز خواهد شد.
لازم به ذکر است طبق قوانین، سقف استفاده از پلن های فعال، 2 عدد می باشد.

لینک ثابت