پیش از آن که تصمیم بگیرید با مجموعه تامین سرمایه ما کار کنید، می خواهیم مطمئن شویم تمامی اصول و اجزای کار را میدانید.

برای اخذ سرمایه توسط ما، می بایست در دو مرحله شرکت کنید. مرحله اول “ارزیابی” و مرحله دوم “راستی آزمایی” است که در مرحله راستی آزمایی اطمینان حاصل میکنیم شما مرحله ارزیابی را به طور شانسی نگذرانده اید.

سرمایه ها متنوع است. شما بر اساس نیاز خود، میتوانید مبلغ درخواست سرمایه خود را انتخاب، و سپس آن را در یک حساب معاملاتی دریافت کنید. همچنین میتوانید در پنل آنالیز وبسایت بصورت کامل فرایند حسابتان را مشاهده کنید.

لینک ثابت

در ابتدا باید فرم ثبت نام را پر کنید و سپس برای تکمیل فرایند ثبت نام مدارک شناسایی خود را در بخش احراز هویت بارگزاری نمایید. کارشناسان واحد پشتیبانی پس از بررسی مدارک هویتی، حساب کاربری شما را تائید خواهند کرد. پس از آن میتوانید پلن مورد نظر را انتخاب و اقدام به خرید نمایید تا پروسه ی دریافت حساب انجام گردد.

لینک ثابت

هر نوع مدرک شناسایی که نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره مدرک هویتی را جهت صحت سنجی شفاف سازد برای ما قابل تائید است. این مدارک میتواند شامل کارت ملی، شناسنامه، و یا پاسپورت باشد. (توجه داشته باشید کارت بانکی و کارت خودرو شامل مدارک هویتی نمی باشند)

لینک ثابت

خیر، هیچ گونه هزینه اضافی دیگری وجود ندارد.
لازم به ذکر است هزینه پرداختی شما بابت خرید پلن چالش هاست و درصورت نقض قوانین، مردود شدن و بازماندن به مرحله بعد، مبلغ پرداختی شما برگشت داده نخواهد شد لذا عودت وجه تنها درصورت انصراف قبل از انجام معامله و پیش از اتمام فرصت شروع یک هفته ای از زمان دریافت حساب و همچنین پس از پاس کردن هر دو مرحله چالش با برداشت اولین سود حاصل از معامله گری در مرحله دریافت سرمایه امکان‌پذیر خواهد بود.

لینک ثابت

در حال حاضر تمامی پرداخت و دریافت ها از طریق تتر انجام می شود.

لینک ثابت

بلافاصله بعد از تکمیل خرید طرح مورد نظر جهت درخواست سرمایه، مراحل ساخت حساب برای شما به کارشناسان مجموعه ارجاع و نهایتا تا یک روز کاری، حساب معاملاتی شما ایجاد و ارسال خواهد شد.

لینک ثابت

چنانچه به هر دلیلی قبل از شروع معاملات خود از ادامه فعالیت در این مجموعه منصرف شدید کل وجه پرداختی را تا 72 ساعت کاری به حساب شما عودت خواهیم داد.
توجه داشته باشید عودت وجه در حالت فریز حساب تنها تا یک ماه پس از ثبت خرید امکان پذیر می باشد. چنانچه حساب معاملاتی به شما اختصاص داده شود فقط تا قبل از انجام معامله و فرصت شروع یک هفته ای مهلت انصراف جهت عودت وجه خواهید داشت.
قانون عودت وجه در حسابهای اختصاص یافته شامل حسابهایی که قبلا فریز بوده اند نمیگردد.

لینک ثابت

از بامداد دوشنبه تا بامداد شنبه تیم های پشتیبانی و فروش در خدمت شما هستند. پشتیبانی این مجموعه در روز های شنبه و یکشنبه بصورت پاره وقت آماده پاسخگویی به شما خواهد بود.
به عبارتی در طول بازبودن بازار فارکس، 5 روز هفته به طور مداوم و 24 ساعته برای خدمت گزاری حاضر هستیم.

لینک ثابت

تمام افراد فعال بازارهای مالی میتوانند در این مجموعه فعالیت داشته باشند. لازم به ذکر است فعالیت در هر نوع از بازارهای مالی دارای ریسک است و امکان ازدست رفتن سرمایه یا بخشی از آن وجود دارد، بنابراین بایستی افراد با دانش کافی و قبول ریسک شروع به فعالیت کنند. لذا، بهتر است با سرمایه مازاد خود در هر نوع بازار مالی فعالیت داشته باشید.

خوشبختانه در این مجموعه نسبت ضرر شما به نسبت مبلغی که بابت سود میتوانید دریافت کنید، بسیار ناچیز بوده و این باعث میشود که از ضرر کردن با مبالغ بالاتر جلوگیری کنید.

لینک ثابت

پیش از شروع این پروژه، با معامله گرانی با تجربه گروهی راه اندازی کردیم و به ارزیابی عملکرد این گروه پرداختیم. انتخاب سبک معاملاتی و نحوه ی مدیریت ریسک را به عهده ی افراد معامله گر گذاشتیم. عده ای مشکل در کنترل ریسک و برخی ایراد در پیاده سازی استراتژی داشتند. اما کسانی که عملکرد منضبط داشتند و همچنین مدیریت سرمایه و پیاده سازی استراتژی را بصورت صحیح انجام می دادند، به نتایج مثبت دست یافتند. این رویداد یک جامعه آماری از تعداد افرادی محدود با تجربه در بازار بود تا این که درنهایت تصمیم گرفتیم این گروه را وسعت ببخشیم و آن را در قالب مسابقه برای عموم به صورت کاملاً متنوع برپا کنیم.

پس از تجربه موفق از مسابقه ای که چهارماه به طول انجامید، مصمم شدیم خدمتی نو به همکاران خود ارائه دهیم که آن اعطای سرمایه بنا به شایستگی افراد است. در این بین کسانی که یک استراتژی سودده با توان مدیریت ریسک و سرمایه داشته باشند، میتوانند شانس خود را برای دریافت سرمایه مناسب، جهت سودآوری بیشتر در معاملات امتحان کنند.

مجموعه تامین سرمایه ما بدنبال معامله گرانی با تجربه و سودده است.

سالهاست معامله گران تجربیات خوبی در بازار کسب کردند. میتوان گفت که اکثر معامله گران بازار فرامین تحلیل تکنیکال و فاندامنتال را بخوبی یاد گرفته و در جای خود بهترین تحلیلگر ها می باشند. تمامی سبک های معاملاتی، به نوبه خود سودساز هستند. اما  یکی مهمترین دغدغه های یک معامله گر، انجام معاملات با سرمایه کافی هست تا ارزش کافی جهت گذاشتن وقت و انرژی را داشته باشد.

در این شکل از همکاری، ریسک ها به حداقل میرسد. چه معامله گر و چه مجموعه که بنا دارد برای شما سرمایه اختصاص دهد. چنانچه نتوانستید به هر دلیلی سود کنید، از احتمال ضرر های بزرگ جلوگیری کرده اید وچنانچه با داشتن استراتژی سودده و رعایت مدیریت سرمایه توانستید به سوددهی مستمر برسید، بسته های تشویقی شامل افزایش سرمایه بصورت دوره ای را برای شما تا سقف دو میلیون دلار فراهم خواهیم ساخت.

لینک ثابت

خیر، شما میتوانید با همان ادرس ایمیل و رمز عبور در وبسایت قبلی وارد پنل کاربری خود شوید.
توجه داشته باشید پس از لاگین شدن بایستی نام و نام خانوادگی خود را در بخش پروفایل درج و ثبت کنید تا مراحل بعدی برای شما قابل دسترس باشد.

لینک ثابت

بررسی تمام مشکلات و درخواست های مربوط به حساب از طریق ارسال تیکت نیز امکان پذیر است.
کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی نیازهای شما خواهند بود.

لینک ثابت

حداقل سن قانونی کاربران برای تایید مدارک و تکمیل ثبت نام 18 سال می باشد.
توجه داشته باشید چنانچه مدارک هویتی شما با قوانین مجموعه مطابقت نداشته باشد، تایید مراحل ثبت نام انجام نخواهد شد.
لازم به ذکر است مدیریت حساب هر اکانت بایستی توسط خود شخص انجام گردد در غیر اینصورت منجر به نقض قوانین خواهد شد.

لینک ثابت

بله، هر کاربر در هفته تنها یک بار مجاز به خرید پلن می باشد، چنانچه بیشتر از حد مجاز پرداخت داشته باشید حساب شما تا هفته آینده فریز خواهد شد.
لازم به ذکر است طبق قوانین، سقف استفاده از پلن های فعال، 2 عدد می باشد.

لینک ثابت